Перейти до змісту

Windows 7 Service Pack 1


dimka86

Рекомендовані повідомлення

Вчора інтернет замайорів пакетами оновлення SP1 до Windows сьомої, тож і я вирішив не оминути цієї новини!

ФИНАЛЬНАЯ ВЕРСИЯ ПЕРВОГО ПАКЕТА ОБНОВЛЕНИЙ ДЛЯ WINDOWS 7 ПОДПИСАНА И АНОНСИРОВАНА!

Компания Microsoft разместила на внутреннем сайте корпорации финальную RTM версию первого пакета обновлений (SP1).

И теперь мы (W.Z.T) можем 100% подтвердить что именно эта RTM-Escrow сборка 7601.17514.101119-1850 прошла подписание sign-off и теперь является официальной финальной RTM сборкой первого пакета обновлений (SP1) для Windows Server 2008 R2 и Windows 7.

В ближайшее время компания Microsoft планирует предоставить RTM сборку 7601.17514.101119-1850 своим партнерам.

Завантажити можна звідси: rutracker.org

Отож хто встановив прохання відписати тут (я ще завантажую так що встановити не встиг ^_^ , як встановлю відпишу): цікавить вплив на продуктивність, час завантаження системи, чи злетіла активація.

Також наводиться інформація про можливість очищення деякого місця на диску з встановленою системою таким шляхом: після встановлення оновлення в командній стрічці ввести DISM /online /cleanup-Image /spsuperseded :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж собі вчора поставив на ultimate x64,активація не злетіла,працює стабільно.Дехто бачить приріст у продуктивності роботи ОС,у мене й без того все літало,куди там ще...

Єдиний нюанс,що перед встановленням RTM версії СП 1 тра деінсталювати SP1 RC стандарним видаленням оновлень.

Після всановлення можна значно очистити системний диск дуже просто:свойства-очистить диск,далі воно пропонує що саме тобі очистити,там же буде бекап цього оновлення,з пів гіга точно звільниться,мо у когось й більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті встановив, зайняло близько 30 хв. Найбільше радує що активація дійсно не злітає :smile-zachot:

Тимчасові файли видалив за допомогою консольної команди - звільнило 2Гб (стандартний засіб очищення диску показував що резервні файли пакету оновлень займали десь 650мб).

Про шустрість роботи важко щось сказати можливо з часом.

1587bec88345t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба сервіспак не повинен автоматично скачуватись і встановлюватись центром оновлень? Чи тільки вручну це все робиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба сервіспак не повинен автоматично скачуватись і встановлюватись центром оновлень? Чи тільки вручну це все робиться?

Так і буде,але лише за кілька тижнів або й у березні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб поставити сервіс пак оновлення KB976902 обов'язково ставити?

Взагалі,воно необхідне для безпечного видалення RC,тобто попередньої бети Сп1.

Тобі ж треба просто ставити СП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб поставити сервіс пак оновлення KB976902 обов'язково ставити?

Його необхідно ставити якщо ви раніше встановлювали бета версії Servise Pack 1 (SP1) для того щоб можна було без проблем видалити ці версії і встановити фінальний SP1

Джерело: http://support.microsoft.com/kb/976902

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будьласка якусь якісну зборочку Сімки з SP1, щоб у ній було усе необхідне. ???

Буду вам вдячний !!!

Я собі ЦЮ качав! Але ще не встиг випробувати!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто качав СП1 х64 архів має підпис майкрософта, чи ні. А то я скачав і х86 і х64, х86 має під підпис а х64 ні :(

От і цікаво це я якусь фігню скачав чи так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто качав СП1 х64 архів має підпис майкрософта, чи ні. А то я скачав і х86 і х64, х86 має під підпис а х64 ні :(

От і цікаво це я якусь фігню скачав чи так і має бути.

Певно таки скачав таке,у мене всі підписи на місці,хоча ніколи на таке не звертав уваги...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...