Перейти до змісту

Виготовлення візиток


eHoT

Рекомендовані повідомлення

Куплю послугу виготовлення візиток. Потрібна партія візиток - біля 100 шт. Підкажіть хто займається та за невелику ціну. Потрібно оформити вписати все, додати фото.

Ціна? Терміни

Зв'язок: тема, ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візитки 1000шт., двосторонні 250грн., Офсет тел.721018

350-ка папір 100шт. 80грн. центр, біля Ігрових автоматів Діма тел. 770588, 774210

75грн. 100шт. Струйний, лазерний -90грн., Конякіна 18А тел. 784919, 783884

96шт. 0,25 коп, 300-250, цифровий, Привокзальна 12, двусторонній 108шт. По 45коп. За 1шт. тел. 770714, 770502

Я собі друкую в останніх, роблять дешево та на наступний день після замовлення забираю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

96шт. 0,25 коп, 300-250, цифровий, Привокзальна 12, двусторонній 108шт. По 45коп. За 1шт. тел. 770714, 770502

Я собі друкую в останніх, роблять дешево та на наступний день після замовлення забираю.

Це рекламна агенція "Авангард".

Я обіцяв їм зробити антирекламу, мушу слова дотримати. Тим більше, що вони не протестували.

Отже замовляли в них 1000 штук дисконтних карток, одна сторона мала бути лакована, друга - матова, щоб по ній можна було писати. По розміру - звичайна візитка. Зробили, якби не було з чим порівняти, то я може б і промовчав. Але до цього замовляв аналогічну послугу в користувача gen552.

У вартість послуги входила розробка макету, для прикладу, я надав картку попереднього випуску, але те що запропонував їхній дизайнер - це гуано повне. Було схоже на те, що він намагався скопіювати дизайн попередньої, але для цього у нього не вистачило ні знань ні навичок. Тому прийшлося самому сідати за станок комп'ютер і робити дизайн. Другий їхній мінус - картки виявились нерівно вирізані, а саме - не відповідають стандартним розмірам візитки 50*90 мм і вирізані криво: лінії на картці, які мали бути паралельні краю, такими не були. Третій мінус, а для мене він і головний - випадково тернув картку у руках і зображення з матової сторони "попливло". Не від води, а від тертя, спеціально мочив, думав що на струйному принтері надрукували, ні, від води не "пливе". Картон починає слоїтися значно раніше, ніж в попередніх картках. Тепер приходять люди з новими картками, які виглядають набагато старішими за попередні.

Не знаю чи gen552 займається цим і зараз, але таких браків на його картках немає. Хто не вірить, можу в реалі показати картки обох зразків, порівняєте самі. Директор агенства тупо поморозився, вдумайтеся в його слова - "за якість ми не відповідаємо, це типографія друкує, ми лише замовлення приймаємо". Я міг би його легко заткнути законом про захист прав споживачів, але маю правило: в майбутньому з такими справ не мати і інших попередити, а нерви собі вони хай самі псують, з таким відношенням до клієнтів, вони в них скоро закінчаться.

post-3393-0-90940600-1294951055_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, такої якості я ще не бачила...

робила в Петринки на Рівненській, знаходяться в приміщенні ремпобуттехніки (вхід біля бару Явір). В неї і ціна нормальна і якість супер.788534

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... "за якість ми не відповідаємо, це типографія друкує, ми лише замовлення приймаємо". ...

Дійсно, в обох випадках друкує типографія, але якість друку буває різна.

І якщо контора зекономила на якості, то відповідати повинна саме вона. Або сама вирішуванти питання з типографією, якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному візитки друкують на власному обладнанні, для цього не потрібен цех і купа працівників, як в типографії. Взагалі не думаю що типографія береться за такі замовлення, трохи не той профіль. Достатньо мати навіть звичайний офісний принтер такий, який при друці не гне матеріал по якому друкує. Так що у випадку nickelя могло бути саме так.

А по темі, є ще ТЕНЕТА, просп. Перемоги 1, 4й поверх (пиміщення ДОСАФа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному візитки друкують на власному обладнанні, для цього не потрібен цех і купа працівників, як в типографії. Взагалі не думаю що типографія береться за такі замовлення, трохи не той профіль. Достатньо мати навіть звичайний офісний принтер такий, який при друці не гне матеріал по якому друкує. Так що у випадку nickelя могло бути саме так.

А по темі, є ще ТЕНЕТА, просп. Перемоги 1, 4й поверх (пиміщення ДОСАФа)

не знаю де вони дуркують друкують, але вирізані були так само як картки gen552 - пачками, товщиною сантиметрів по 10. Але gen552 проінструктував, що всі тексти мають бути не ближче до краю як 3 мм, щоб при порізці не обрізало, а ці нічого такого не казали. Також gen552 підігнав мій макет під вимоги типографії, бо я в Корелі не дюжий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирізають їх гільйотиною, але гільйотина гільйотині рознь, є серйозні апарати (як на приклад в Зорі, просп. Волі 2)в яких можна використовувати леза різної форми, хоч тобі зірочки вирізай, а є офісні, на яких вся праця - вручну, на таких обрізають фотографії, візитки (малі тиражі), офісний папір і тд. І якщо в 1 випадку гільйотина сама прицілюється на спеціальні мітки, надруковані по куткам, то в другому випадку все залежить від людського фактору - звідки руки ростуть, чи бухав вчора, чи зір поганий... А взагалі всі толкові контори підганяють макет під вимоги друкарського процесу, будь це візитка чи біллборд.

"за якість ми не відповідаємо, це типографія друкує, ми лише замовлення приймаємо"
і куди дивився їхній манагер коли приймав замовлення в типографії? Адже типографія несе відповідальність перед своїм замовником (агенство), а агенство перед своїм (пан nickel). Типографії теж буває плужать по серйозному, і на серйозних тиражах з кошторисом на десятки тисяч грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному візитки друкують на власному обладнанні, для цього не потрібен цех і купа працівників, як в типографії. Взагалі не думаю що типографія береться за такі замовлення, трохи не той профіль. Достатньо мати навіть звичайний офісний принтер такий, який при друці не гне матеріал по якому друкує. Так що у випадку nickelя могло бути саме так.

Типографія друкує це точно.

Звісно, що може дехто і друкує на простих офісних принтерах - відповідно і отримують результат на зразок показаного вище.

Все таки обладнання повинно бути дещо подорожче, для того щоб отримати і задовільну якість і низькі ціни.

Давай порахуємо:

1000 візиток

Розмір 50 х 90 мм

На листок А4 поміщається (210 х 297) поміщається 13,3 штуки.

1000 / 13,3 = 75 листків.

Для двохсторонніх 75 * 2 = 150 повністю заповнених односторонніх листків А4.

Порахуй фарбу

Плюс папір

Плюс порізати

Плюс макет розробити

І ще потрібно щось заробити і вкластився в 250 грн.

Одне діло надрукувати кілька візиток - друге діло тисячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще потрібно щось заробити і вкластився в 250 грн.

папір 350 грам/м. кв. * 1000 шт = 150 грн. Зараз комусь захочеться сказати: а що ти хотів за такі гроші? За 180 грн. gen552 зробив картки до яких немає до чого придертися. Якби мене попередили про такі недоліки до замовлення, то я б краще переплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось 250, в когось практично те саме за 180. Це як на базарі.

В любому випадку - це офсетний друк на типографському обладнанні, а не на домашньому принтері.

І ціна така виходить лише з рахунок використання дорогого обладнання і оптових закупок паперу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені візитки робив [nd]. І не лише візитки, а ще й потім стікери. Якістю задоволений на всі 120%. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось 250, в когось практично те саме за 180. Це як на базарі.

В любому випадку - це офсетний друк на типографському обладнанні, а не на домашньому принтері.

І ціна така виходить лише з рахунок використання дорогого обладнання і оптових закупок паперу.

я розумію що ми тут говоримо про тираж 1000 шт, але є багато людей яким 1000 не треба, бо вона розійдеться хіба за рік - два, тоді вже й координати можуть змінитись. Декому достатньо і 100 шт, односторонніх, то чого мені гемороїтись з типографією, зробив файл, заніс в Зорю (Волі 2) Лєні, вона на вибраному папері (від 12 грн за А3) може і на вже роздрукує. І мені буде пофіг шо переплачу 10-15 грн, зато без криворуких посередників і під повним моїм контролем якості.

А про офісний принтер панятне дєло шо я утрірував, хоча для невеликих тиражів який небуть HP Laser Jet 4L самоє оно.

І ще про криворуких посередників. Працюючи в цій сфері (друк, неважливо який саме) досить часто доводилось мати справу з віртуальними рекламними агенціями, в яких сидить директор і тьотя на прийомі замовлень, яка корела з фотошопом може й в очі не бачила, отримала файл, переслала нам, а він чи не в тому форматі, чи співвідношення сторін не таке як треба, і їй пофіг як ти його зконвертуєш, заточиш під розмір і надрукуєш, пофіг що кольори при конвертації "полізли", лого сплюснуте і тд. Імовірно ваш "Авангард" це те про що я кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені буде пофіг шо переплачу 10-15 грн, зато без криворуких посередників і під повним моїм контролем якості.

А про офісний принтер панятне дєло шо я утрірував, хоча для невеликих тиражів який небуть HP Laser Jet 4L самоє оно.

І ще про криворуких посередників.

Раз ти розбираєшся в цьому ділі, то звісно що для простіше зробити макет самому і занести на роздрук.

Але не всім потрібно все тримати під своїм контролем, а зручніше просто замовити і отримати, і не тратити час на дизайн чи вивчення дизайнерських продуктів.

Саме вони і користуються даними послугами.

На рахунок посередників і дизанерів.

Я б не став би говорити що вони всі такі погані.

Є такі собі, є толкові. В любому випадку не потрібно всіх під одну гребінку гребти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоссттккіійй оффтоп: "типографія" нема, є "друкарня".

А в чому офтоп і чому він жорсткий якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок посередників і дизанерів.

Я б не став би говорити що вони всі такі погані.

Є такі собі, є толкові. В любому випадку не потрібно всіх під одну гребінку гребти.

а з яких моїх слів ти зрозумів що я всіх під 1 гребінку гребу? Про тьотю я навів приклад (реальний випадок). А так посередники траплялися як коли - деякі "заточують" файл як ти їх просиш, контролюють, узгоджують і тд, а деякі хоч ти трісни а вони несуть файли не в тому форматі і так по пару раз в день, а потім ще претензії виставляють. я не вважаю всіх посередників, і особливо дизайнерів злом, хто тут взагалі про дизайнерів говорив???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вважаю всіх посередників, і особливо дизайнерів злом хто тут взагалі про дизайнерів говорив???

На рахунок посередників:

Слово "криворукі" було повторене кілька раз. А про не "криворуких" ти нічого не казав.

На рахунок дизайнерів:

Зрозуміло.

Я чогось завжди думав, що люди, які розробляють макети візиток, називаються дизайнерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок посередників:

Слово "криворукі" було повторене кілька раз. А про не "криворуких" ти нічого не казав.

На рахунок дизайнерів:

Зрозуміло.

Я чогось завжди думав, що люди, які розробляють макети візиток, називаються дизайнерами.

Мдя. Раз я нічого не назав про не криворуких значить їх не існує? Атлічна логіка.

А взагалі всі толкові контори підганяють макет під вимоги друкарського процесу, будь це візитка чи біллборд.
- це я нічого не казав про некриворуких???

Перечитай пост №8. Чи це ти придрався до слів "досить часто" з 13 поста? Тепер будем знати що "досить часто" означає "завжди" (ну чи "всі").

А як називаються люди які виготовляють (чи обрізають) виріб (візитку чи дисконтну картку) з відхиленням від технології? Теж дизайнери? Чи це ти згадав про незаточені макети? Так в тому випадку дизайнер міг приймати участь у виготовленні макета для інших цілей. В кінцевого клієнта залишився старий макет, він передав його посереднику, той віддав на друк з уточненням розмірів які потрібно отримати в результаті, а в тому що співвідношення сторін не те винен дизайнер який зробив цей макет пів року назад і вже встиг про нього забути?

І вабщє, не треба мене провокувати на флейм, тут eHoT цікавився хто і пачом виготовляє візитки, а ми розвели дємагогію хто шо сказав і шо мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...