Перейти до змісту

списание техники


Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Возникла необходимость списать старые компы и мониторы у гос.организации.

Но как выяснилось, так просто списать нельзя, нужна фирма, котороая может дать заключение что техника застарела или еще что-то, и может утилизировать ее. При этом надо что б фирма дала целую кучу каких-то документов. Может кто сталкивался с таким и знает кто этим занимается.

Все услуги по списанию и утилизации техники - оплачиваются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке. Будь-яка комп. фірма (що продає і обслуговує техніку) може скласти такий акт (Ціни від 15 до 50 грн за 1 акт) (Ми це робили у фірмі Богдан, що в приміщенні вет. лікарні, виявилося найдешевше). Робиться заключення, і згідно нього техніку можна списувати. Але, викинути її просто так - не можна. Потрібна утилізація. Дорого і фірм 2-3 на всю країну (якщо не помиляюся).

Вигідніше буде її списати на позабалансовий рахунок, (Бухгалтерія робить акт списання і т.д.) і продати через касу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке. Будь-яка комп. фірма (що продає і обслуговує техніку) може скласти такий акт (Ціни від 15 до 50 грн за 1 акт) (Ми це робили у фірмі Богдан, що в приміщенні вет. лікарні, виявилося найдешевше). Робиться заключення, і згідно нього техніку можна списувати. Але, викинути її просто так - не можна. Потрібна утилізація. Дорого і фірм 2-3 на всю країну (якщо не помиляюся).

Вигідніше буде її списати на позабалансовий рахунок, (Бухгалтерія робить акт списання і т.д.) і продати через касу.

Пасиб.

Но как раз интересует есть ли в Луцке кантора которая занимается утилизацией?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз недавно мені дзвонили і скинули інформацію про утилізацію на мейл. Фірма зі Львова, здається, але це не повинно бути проблемою - вони здається з кимось в нашій області вже працюють. Завтра буду на роботі, то перекину лист з прайсом і контактами на той мейл, що в тебе в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Техніку обов'язково саме списати і утилізувати? Може її як гуманітарну допомогу передати кудись. Рокив 5 назад таку штуку провертали. Не знаю як зараз з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Для списання техніки потрібен акт заключення про непридатність до експлуатації. Підписаний сервісною організацією з одного боку та представником власника з другого.

Даний акт є підставою на списання по фінансовому обліку. Маю акти, пишемо самі, сервісники нам тільки шльопають печатки та розписуються. Такий акт може зробити, в принципі, будь-яка комп фірма в Луцьку. Ціна - в залежності від того як Ви з ними живете.

2. Коли техніка списана - її можна продати, подарувати, віддати в безоплатну оренду, утилізувати. На продажу потрібно хлам оцінити (акт оцінки сервісної організації знову ж таки), подарувати - теж треба купу документів, оренда - договір з наймачем про безоплатну оренду, акти прийому-передачі. Утилізація - саме правильне. У Львові є одна фірма, кілька в Києві. Відповідно, треба туди завозити, оформляти договір і все таке. Ми працювали з київською фірмою "Соляріс" (вони дають ціни на одиницю, заключаєте угоду, додатком до угоди перелік і кількість заліза, умови доставки, везете скидаєте хлам у них і маєте щастя (за ваші ж гроші :))) , якщо треба можу глянути координати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо треба можу глянути координати.

если не трудно, буду благодарен.

У нас в основном мониторы, системники все ремонтом "апнули", а вот с мониторами сложнее.

в основном 15 и 17 самсунги (штук 20), жалко утилизировать, все нормальные, а что делать - просто списать нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз недавно мені дзвонили і скинули інформацію про утилізацію на мейл. Фірма зі Львова, здається, але це не повинно бути проблемою - вони здається з кимось в нашій області вже працюють. Завтра буду на роботі, то перекину лист з прайсом і контактами на той мейл, що в тебе в підписі.

Послав на мейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...