Перейти до змісту

Куплю Акантофтальмусів і хижу Хелену


vvito

Рекомендовані повідомлення

Може хто знає де в Луцьку можна купити

акантофтальмусів

http://www.zooclub.ru/aqua/vidy/354.shtml

та вбивцю катушок - Хелену

http://fish.kiev.ua/pages/givota/givota3.htm

Або пропонуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акантофтальмуси бувають періодично в "акваріумі", рибці і на франка. Хелени були на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію.

А на варшавці - де само : в магазині чи внизу там де продукти?

PS А як там корм, доїде він до мене чи ні :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на варшавці - де само

в магазинах. подивіться біля валютчиків і каравані.

А як там корм, доїде він до мене чи ні :-)

вожу в авто вже тиждень, як буваю біля вас то магазин вже закритий, або ще закритий :( а на ГПЗ зараз не буваю.

Сьогодні накльовується поїздка в робочий час мимо вас, як тільки буду знати точно - наберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав хелен в тетрі на базарі, біля валютчиків, вони були на прилавку продавця в круглому акваріумі з гупіками, про їх перебування в ньому продавець не знала, мені підказали колеги які там брали, між камінням знайшли 8 шт, напевно ще залишились, якщо не поздихали з голоду :) Ціна 15 грн.

Впринципі можу продати своїх дорослих (1рік) акантіків 3 шт по 20 грн/шт, і хелен 3 шт по 15 грн/шт, якщо все зразу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав хелен в тетрі на базарі, біля валютчиків, вони були на прилавку продавця в круглому акваріумі з гупіками, про їх перебування в ньому продавець не знала, мені підказали колеги які там брали, між камінням знайшли 8 шт, напевно ще залишились, якщо не поздихали з голоду :) Ціна 15 грн.

Впринципі можу продати своїх дорослих (1рік) акантіків 3 шт по 20 грн/шт, і хелен 3 шт по 15 грн/шт, якщо все зразу. :)

Давай тільки Хелен :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав хелен в тетрі на базарі, біля валютчиків, вони були на прилавку продавця в круглому акваріумі з гупіками, про їх перебування в ньому продавець не знала, мені підказали колеги які там брали, між камінням знайшли 8 шт, напевно ще залишились, якщо не поздихали з голоду :) Ціна 15 грн.

Впринципі можу продати своїх дорослих (1рік) акантіків 3 шт по 20 грн/шт, і хелен 3 шт по 15 грн/шт, якщо все зразу. :)

Давай тільки Хелен :-)

а може поділимось ;) мені 1 хеленку пжалсто, а то катухи достали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть в тетру, мають ще бути, так буде зручніше. А катушок валять нещадно, в креветочніку їх було тьма, а зараз кладовище пустих ракушок, аж страшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть в тетру, мають ще бути, так буде зручніше. А катушок валять нещадно, в креветочніку їх було тьма, а зараз кладовище пустих ракушок, аж страшно :)

Сьогодні там був - продавець "со знанієм дєла" сказала, що вже немає,

і що вони дуже популярні.

Розрекламували магазин...

Так, що продайте нам з Fedot'ом, якщо можете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

а може поділимось ;) мені 1 хеленку пжалсто, а то катухи достали :)

та же проблема была с катушками - как появились, радости то было! ведь ниоткуда да задаром. радость была недолгой... а паровозиком и физы полезли. а зелень то не из пруда, а из магазина.

боции, ловушки, живодерство не помогли.

думал уж буду просто подкармливать чтоб растючку не жрали. купил случайно шпорцевую лягушку (альбинос). как всегда раз не день сеанс живодерства - лягухе очень пришелся по вкусу фаршик из катушек (раньше его коридорасы обсасывали). эта жаба напихалась так что стала похожа на дирижабль. и тут меня осенило. она же кроме мотыля и чего покрупнее жрать не умеет (лапками запихнуть в рот не может - так она ест), слегка подморил голодом, а потом случилось чудо - эта тварь начала жрать всех физ целиком, а катушек только молодых.

через месяц остались лишь старые катушки. но этих уже не давлю - пусть размножаются для расширения рациона жабы.

правда, после таких обедов гадит сие животное много и специфично, так что фильтр мыть приходится часто.

а с хеленами заморачиваться, думаю, стоит лишь имея пару десятков катушек. ведь это ж не волк - сколько за день убить сможет? а катушки плодовиты. или размножить самого хищника, но читал что это не просто.

улиток медью травить эффективно, но у меня сомов полно - а эти передохнут быстрее, разве что отсаживать/травить/уголек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаба може і рибу поїсти, особливо голодна.

уже... 3 дня как барбусенка не стало. из улик - пузо у жабы и отсутствие трупика. остальные рыбы большие - не проглотит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рыбы большие - не проглотит

краще не залишати надовго жабу без корма, а то будете спостерігати "кумедну" картину коли в жаби з рота торчить хвіст риби, яка в неї повністю фізично не поміщається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть з наступного тижня в продажі, хто хоче - кидайте сюди попередні замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть з наступного тижня в продажі, хто хоче - кидайте сюди попередні замовлення.

ціна хеленок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво, на Франка хижу Хелену по 12 грн. зараз продають

Дяк!

Щойно придбав собі 3 хеленки на Івана Франка. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво, на Франка хижу Хелену по 12 грн. зараз продають

Дяк!

Щойно придбав собі 3 хеленки на Івана Франка. :smile-zachot:

І я вже придбав 3 штуки

Поки жертв немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво, на Франка хижу Хелену по 12 грн. зараз продають

Дяк!

Щойно придбав собі 3 хеленки на Івана Франка. :smile-zachot:

І я вже придбав 3 штуки

Поки жертв немає.

Аналогічно... я наловив катушок шт 7 і поселив в пакет разом з хеленками. Вранці повідомлю "результат матчу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...