Перейти до змісту

продам NOKIA N95 org


pasha1207

Рекомендовані повідомлення

продам NOKIA N95 в комплекті коробка, диск, шнури, наушники, флешка, коробка, зарядка за ціною 1000грн

відсутня тільки задня кришка (прикриває батарею)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю фото вистачає, щоб добре розглянути пристрій. До речі, кришка є , просто вона погано прикріплюється, весь комплект, оригінальний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, там можна і нокіа ові поставити здається, точно незнаю, але ПК сьюіт бачить все гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в подарунок віддам чорні кнопки, запасну плату, 2 динаміка і шлейфи, та дисплей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в подарунок віддам чорні кнопки, запасну плату, 2 динаміка і шлейфи, та дисплей

Це перелiк деталей що в ньому вже замiненi?? З такею цiною утримаюсь, давби 600гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в подарунок віддам чорні кнопки, запасну плату, 2 динаміка і шлейфи, та дисплей

Це перелiк деталей що в ньому вже замiненi?? З такею цiною утримаюсь, давби 600гр.

ні вони не замінені, це від іншого телефона)) який достався за 2 грн китаєць, просто може комусь потрібні будуть :unsure:

а цей телефон навфть панель не мінялась, ремонтом і не пахне, вирішувати вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

мда... 700 грн?? на базарі за 1000 тільки з зарядкою шарпотрьоп продають, а тут за 1000 весь комплект і вам дорого?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для справки. За 1150 можна купити восьмигігову. За 800 в гарному стані було сьогодні дві штуки

тільки з зарядкою

особисто щупав.

А особисто я - прохожу мимо і не пи S дю лишнього :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому "особисто ти не пройшов мимо" а пи s диш ? за 700 грн які мені ти запропонував можна купити N73, за 1000 мій одногрупник купив на ринку, а в комплекті потертий телефон і зарядне, і не факт що телефон в білому списку!!! а в мене все оригінал і повний комплект! І попрошу не розводити бардак в моїй темі, ок? немаєш бажання купувати, біжи далі, тебе тут ніхто не тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...