Перейти до змісту

Менеджер по рекламе


vladkominfo

Рекомендовані повідомлення

Обязанности:

1. Выполнение рекомендаций при реализации и продвижении полиграфических услуг

2. Ведение переговоров и презентаций, работа с потенциальными и существующими клиентами.

Требования:

- Работа "в поле"

- Мобильность, оперативность, смекалка

- Умение слушать, слышать и договариваться

- Украинский и русский (грамотность)

- Обучаемость и творческий подход

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обязанности:

1. Выполнение рекомендаций при реализации и продвижении полиграфических услуг

2. Ведение переговоров и презентаций, работа с потенциальными и существующими клиентами.

Требования:

- Работа "в поле"

- Мобильность, оперативность, смекалка

- Умение слушать, слышать и договариваться

- Украинский и русский (грамотность)

- Обучаемость и творческий подход

в необозримом будущем, возможна и зарплата... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно називайте вакансію

Судячи з необхідних обов'язків/компетенцій та попередніх постів на борді ви шукаєте не менеджера по рекламі, а менеджера по роботі з клієнтами або працівника рекламної агенції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені взагалі нинішня тенденція подобається: називати всіх менеджерами. Менеджер торгового залу, менеджер в автосалоні (продавець), менеджер активних продаж (торговий агент), менеджер вантажних робіт (грузчик). В кадровому агентстві виявив бажання працювати манагером, то мене взагалі в ступор увігнали питанням: ви хоч знаєте чим займається менеджер? Як відповісти на таке питання, коли в "табели о рангах" такий срач і менеджером називають кожну другу вакансію?

Основные функции менеджмента: планирование, организация, мотивация, коммуникации, управление, процессы разработки и принятия решений, контроль. Взаимосвязь этих функций определяется тем, что нельзя управлять неорганизованной системой, то есть, чем лучше организовано предприятие, тем меньше оно нуждается в управлении.
- це цитатка з Вікіпедії і фактично мої обов'язки на останньому місці роботи. Але ж моєму в резюме пише старший продавець-консультант, а не менеджер. І пофіг, що моя посада була друга після директора (в штаті не було замдиректора), я ж продавець.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

менеджер вантажних робіт (грузчик)

І прибиральника теж можна назвати менеджером з клінінгу.

Дійсно є нині така тенденція, самі непопулярні роботи привязувати до менеджменту, від того люду здається що робота стає білш престижною, і піпл хаває. А посаду яку шукає топікстартер якщо чесно треба називати "рекламний агент", який бігає по місту і благає фірми замовити поліграфічну продукцію. Робота я би сказав не сама неблагодарна, за рік можна здобути стільки звязків та контактів що огого. Правда за таку біганину зазвичай прийнято якусь ставку давати, щоб перші 2-3 місяці людина могла як мінімум купити собі 2-3 нові пари взуття замість "зчовганих полями" попередніх. Оскільки при наявній конкуренції в Луцьку, відсотки (якими б великими вони не були б) відчутні зявляться в районі 3-го місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...