Перейти до змісту

Прийму в дар акваріум в хорошому стані


Sork

Рекомендовані повідомлення

Мені потрібен акваріум в доброму стані.Бажано літрів 70-100.

Буду вдячний також за компресор,фільтр,термометр,рибки і водорості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені мій (літрів на 120) + грунт + рибки + компресор + обігрівач і ше купа всякого дріб"язку, обійшовся біля 1К грн :) Звісно риби бувають різні, но все ж... нехілий подарунок, нє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за флейм но цей розділ перетворився вже в розділ попрошайок, ну ладно як якийсь дрібязок, но таке просити то це вже наглість. Навряд думаю людина буде так просто віддавати такий набір даром, краще вже таке продати, або подарити знайомим, родичам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую!Знайомим та родичам може продати лише скнара!!!Я-інвалід Ігр.,у мене немає кінцівок.Єдина моя розрада-це дивитися і доглядати риб.Саме тому я звернувся до людей на цьому сайті про допомогу.Мав надію,що мені віддадуть вже не потрібне.Є випадки,коли люди переїжджають чи з інших причин роздають свої речі іншим,не бажаючи чогось на взаєм!Можливо я когось образив,прошу вибачення!Я живу іншим світом і сприйняттям його.

Р.S.Модератор сайта повівся достойно!Грамотно,відповідаючи і дотримуючись усіх правил та вимог!Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sork, нетреба говорити про бездушність, не пояснивши всієї ситуації.

Одна справа коли просять подарувати, бо не хочеться купувати, інша коли нема такої змоги :(

Є гілка акваріумістів, велкам туди, думаю створивши там топік і пояснивши ситуацію можна багато чого добитись, а ображатись на весь світ це не діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sork, нетреба говорити про бездушність, не пояснивши всієї ситуації.

Одна справа коли просять подарувати, бо не хочеться купувати, інша коли нема такої змоги :(

Є гілка акваріумістів, велкам туди, думаю створивши там топік і пояснивши ситуацію можна багато чого добитись, а ображатись на весь світ це не діло.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот млять, а сразу написать, что вот такая херня, я инвалид, помогите с аквасом и т.п.??? ну кто не позволил??? йопт, та в такой ситуации, народ быстренько скинулся б всем необходимым...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...