Перейти до змісту

Депутати Волиньради проти молитви


MarukMMM

Рекомендовані повідомлення

20251-1m.jpgБільшість депутатів Волинської обласної ради не проявили бажання читати молитву перед початком сесійних засідань.

З приводу доцільності такого релігійного нововведення обранці облради дискутували в ході обговорення проекту регламенту ради шостого скликання під час сесії 22 грудня.

Пропозицію починати роботу сесій з читання молитви «Отче наш» вніс депутат з фракції ВО «Свобода» Віталій Собко.

Однак більшість депутатів висловились проти внесення в регламент пункту про молитву, мовляв це суперечить Конституції, у якій йдеться про відділення церкви від держави. Окрім того, переконані противники нововведення, таким чином може порушуватись ще й право кожного громадянина на вільне віросповідання.

У відповідь Собко заперечив, зазначивши, що якби його пропозиція суперечила Конституції, то українські президенти не приймали б присягу на Пересопницькому Євангелії.

«На Волині живуть здебільшого християни, і вони хочуть бачити в обласній раді депутатів-християн. Тому це доречно», – висловився депутат-священик.

Втім обранці Волиньради не підтримали пропозицію Собка, проголосувавши позитивно меншістю голосів.

Спочатку депутати проголосували, щоб це рішення приймали поіменним голосуванням!!!Так що можна дізнатися ху єс ху!!

Собку :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що небудь...

«На Волині живуть здебільшого християни, і вони хочуть бачити в обласній раді депутатів-християн. Тому це доречно», – висловився депутат-священик.

Але на Волині живуть і греко-католики, і протестанти, і баптисти (я розумію, що вони всі християни, але ж в усіх відрізняються звичаї)і іудеї, і навіть атеїсти.

І взагалі депутат-священник - нонсенс якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta мене випередила :)Як розпочнуть молитись - прийдеться усіх екзорцистів країни викликати на роботу. Я взагалі проти втручання церкви у політику!!!!! У будь якому випадку. Сьогодні нав'язування одного, а завтра уже іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці товарішчі ще й не хочуть щоб їх по теліку показували!!!! :mdr:Поіменно ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дупутату собку нефіг чим більше зайнятись... Ну прочитають всі ту молитву з листка паперу, і яка користь з цього буде?

Наскільки знаю попи в церкві вчать що молитва має сама лунати з душі, а якщо заставляють читати молитву, то це вже не яка не молитва, а просто читання на атєбон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...