Перейти до змісту

Куплю телефони(побиті дисплеї і тому подібне)


Гість Rodan

Рекомендовані повідомлення

слухай авторе теми ти чому мою тему нагло копіюєш ??? тай багато інших теж так роблять як ти !!! моя тема тут вже пів року вісить тому що завжди актуальна навідміну від ваших !!! Буду казати відповідним людям щоб трохи вас побанили !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай авторе теми ти чому мою тему нагло копіюєш ??? тай багато інших теж так роблять як ти !!! моя тема тут вже пів року вісить тому що завжди актуальна навідміну від ваших !!! Буду казати відповідним людям щоб трохи вас побанили !!!!

Тему твою ніхто не копіює, і ти взагалі яке право маєш забороняти??? Я як і кожна людина маю право голосу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай авторе теми ти чому мою тему нагло копіюєш ??? тай багато інших теж так роблять як ти !!! моя тема тут вже пів року вісить тому що завжди актуальна навідміну від ваших !!! Буду казати відповідним людям щоб трохи вас побанили !!!!

Поубавь тон ТС!!! А то сам в бан уйдёшь!!!

Во-первых это не твой сайт /заведи свой и командуй/

Во-вторых ты сам то зарегистрирован 4 месяца назад , а твоя тема уже пол года как есть ДА?

В-третьих - темка твоя была создана для ДРУГА... То чё ты тут орёшь, тебе то какое дело.

В-четвёртых КУПИ у админов себе банер и торгуй/покупай сколько влезет.

А пока сиди тихонько и молчи!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай авторе теми ти чому мою тему нагло копіюєш ??? тай багато інших теж так роблять як ти !!! моя тема тут вже пів року вісить тому що завжди актуальна навідміну від ваших !!! Буду казати відповідним людям щоб трохи вас побанили !!!!

Поубавь тон ТС!!! А то сам в бан уйдёшь!!!

Во-первых это не твой сайт /заведи свой и командуй/

Во-вторых ты сам то зарегистрирован 4 месяца назад , а твоя тема уже пол года как есть ДА?

В-третьих - темка твоя была создана для ДРУГА... То чё ты тут орёшь, тебе то какое дело.

В-четвёртых КУПИ у админов себе банер и торгуй/покупай сколько влезет.

А пока сиди тихонько и молчи!!!!

Дякую за підтримку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви тут гризете друг другу глоткі тільки щось я непобачив реальних клієнтів які б вам ті телефони несли кошиками. я маю 1 CDMA Nokia без карточки під прошивку віддам за 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...