Перейти до змісту

Продам Nokia n95


vechnyj

Рекомендовані повідомлення

Продам смартфон Nokia n95 (Фин) б/у , в хорошем состоянии, оригинальный корпус,батарея в рабочем режиме держит 2 суток.IrDA,Bluetooth,WiFi,GPS,камера 5 мегапикселей (2592 x 1944 пикселей)оптика Carl Zeiss. Комплект,документы, коробка. Цена 1500грн(торг).

0958930260 Андрей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціну знижено 1250грн.

а ще щось в додачу до нього буде? 6230i наприклад, чи щось в цьому дiапазонi??

Тому що знайшов новий 5228 за такiж грошi, i думаю краще взяти його нiж цей старiчок.

Ціну знижено 1250грн.

а ще щось в додачу до нього буде? 6230i наприклад, чи щось в цьому дiапазонi??

Тому що знайшов новий 5228 за такiж грошi, i думаю краще взяти його нiж цей старiчок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціну знижено 1250грн.

а ще щось в додачу до нього буде? 6230i наприклад, чи щось в цьому дiапазонi??

Тому що знайшов новий 5228 за такiж грошi, i думаю краще взяти його нiж цей старiчок.

Ціну знижено 1250грн.

а ще щось в додачу до нього буде? 6230i наприклад, чи щось в цьому дiапазонi??

Тому що знайшов новий 5228 за такiж грошi, i думаю краще взяти його нiж цей старiчок.

На додачу нічого не буде:)Я вже не говорю, що купляв його в свій час за 3800.

А 5228 непоганий телефон, якщо за такі ж гроші, бери 5228, мінус камера гірша і екран резистивний.

Нове не завжди краще за "старічків")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій старічок ніразу за весь час користування не підвів,і працював без глюків.

Зі всіх смартів, що в мене були, то n71 і n95 найкраще працювали.Був задоволений ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не говорю, що купляв його в свій час за 3800.

безглуздiшого ще нечув, так ты винайди машину часу й повернись в 1991р, там ти свiй 95 продасиш i станеш мiльярдером. тиж не в 2005 роцi живеш, а в 2011 будеш. рiзницю вiдчуваеш. ти напевне хочеш його продати за таку ж цiну за яку купляв. брати не буду, да й не думаю що хтось вiзьме за такi грошi, хоча якщо хтось i вiзьме то вiд мене бонус 3л. пива як спiвчуття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не говорю, що купляв його в свій час за 3800.

безглуздiшого ще нечув, так ты винайди машину часу й повернись в 1991р, там ти свiй 95 продасиш i станеш мiльярдером. тиж не в 2005 роцi живеш, а в 2011 будеш. рiзницю вiдчуваеш. ти напевне хочеш його продати за таку ж цiну за яку купляв. брати не буду, да й не думаю що хтось вiзьме за такi грошi, хоча якщо хтось i вiзьме то вiд мене бонус 3л. пива як спiвчуття!

Я перепрошую, але де було написано, що я хочу продати за таку ціну, за яку купляв.

Постом нижче написав "А 5228 непоганий телефон, якщо за такі ж гроші, бери 5228, мінус камера гірша і екран резистивний"

Ніхто нікого не заставляє.

P.S.Пиво випий за "здоровя" свого телефона, коли придбаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...