Перейти до змісту

[куплю] Кабель HDMI


Рекомендовані повідомлення

VadimM

а без усілка точно не буде адекватно працювати?

суть моєї покупки - з'єднати PC з LCD телевізором. Відстань ~15м.

тому як найоптимальніший варіант розглядаю з'єднання типу "HDMI-HDMI"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо лише два джерела, пряме з"єднання, без всіляких сплітерів\розгалужовачів - при 15 метрах достатньо буде лише кабеля.

Аби був більш-менш якісних матеріалів: мідь, чи мідь+сталь, бажано з феритовими бочечками біля конекторів.

Різного роду навороти типу висоокочищеної міді чи 24К золотого напилення на контактах - мало допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM

а без усілка точно не буде адекватно працювати?

суть моєї покупки - з'єднати PC з LCD телевізором. Відстань ~15м.

тому як найоптимальніший варіант розглядаю з'єднання типу "HDMI-HDMI"

можу привезти такий

Кабель Viewcon, HDMI to HDMI, активний кабель з чіпсетом, AWG26, 20m, v1.3b

Але він дорогий - 560грн.

Меньший іде тільки такий

Кабель Viewcon VD084, HDMI to HDMI, 10метрів, золотисті коннектори, v1.3

ціна в районі 170грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я 2 дні тому з*єднав свій домашній пк з LCD 5-ти метровим нонеймом за приблизно 150 грн з "фан-фото", перед тим почитавши трохи по інтернетах, надибав статтю в Вікіпедії http://ru.wikipedia.org/wiki/HDMI#cite_note-1 і ще http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:11851, коротше, все звелось до того, що якщо більше 10 м - для якісного передавання сигналу треба або усєлок перед кабелем, або кабель брендовий за 100-500 убитих американських єнотів. В общєм краще насверліть дірок в стінах. І почитайте незалежні джерела перед покупкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HDMI це цифра, кабель працює або некоретно працює - або ж взагалі ноль.

Брендовість - відносно розмите поняття, кабель роблячи на одному і тому ж заводі продають як нонейм так і з біркою, скажем - Belkin, ціни відповідно різні.

Та і як показує практика, кабель 20$\метр, і 3 бакса за 3 метра - на практиці мають одинакові результати,і нічим не відрізняються.

Картинка\звук в ДУЖЕ ВЕЛИКІЙ мірі залежить від джерел(а) відтворення в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брендовість - відносно розмите поняття, кабель роблячи на одному і тому ж заводі продають як нонейм так і з біркою, скажем - Belkin, ціни відповідно різні.

кабель стає брендовим коли здає тест успішно (типу як проци Атлон-Дюрон, Пентіум-Селерон), ну ви зрозуміли.

Картинка\звук в ДУЖЕ ВЕЛИКІЙ мірі залежить від джерел(а) відтворення в першу чергу.

точніше від ПОТУЖНОСТІ джерела відтворення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, шановні дистриб'ютори комп техніки, невже ніхто не продає HDMI кабелів ?... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайти в Ратекс що на Мєдвєдєва біля старого ринку, вони торгують різними кабельками, можливо під замовлення і такий привезуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, шановні дистриб'ютори комп техніки, невже ніхто не продає HDMI кабелів ?... :unsure:

Я ж тобі написав ціну в приват, а ти кажеш що ніхто :blink:

Напиши що шукаєш дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закажи готовый 20 метров

HDCF-2420 20m

http://www.cosmosat.ua/hdmi_asessories.php?cid=151

Или купи себе удлинитель если до 60 метров:

1811519.jpg

http://www.cosmosat.ua/hdmi_asessories.php?cid=91

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ISV , 10м - замалий. 20м - боюсь, що без підсилювача може не передати сигналу на таку довжину. Тому ідеал було б знайти 15 метрів.

Viewcon, HDMI to HDMI, активний кабель з чіпсетом, AWG26, 20m, v1.3b - якщо даєте манібек, щоб перевірити його в дії, - тоді готовий розглянути цей варіант

ThinkMaster , шось я не зрозумів принципу дії "удлиннителя"?.. це типу з двох 10 метрових можна склєпати один кабель на 20 метрів? Якість передачі при цьому залишається та ж?

Prot , ціни просто космічні по ваших ссилках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThinkMaster , шось я не зрозумів принципу дії "удлиннителя"?.. це типу з двох 10 метрових можна склєпати один кабель на 20 метрів? Якість передачі при цьому залишається та ж?

шо ж тут непонятного:

HDMI - конвертер№1 - вита пара до 60 метрів - конвертер№2 - HDMI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ISV , 10м - замалий. 20м - боюсь, що без підсилювача може не передати сигналу на таку довжину. Тому ідеал було б знайти 15 метрів.

Viewcon, HDMI to HDMI, активний кабель з чіпсетом, AWG26, 20m, v1.3b - якщо даєте манібек, щоб перевірити його в дії, - тоді готовий розглянути цей варіант

Viewcon VD566 - він іде зразу з підсилювачем, нажаль на манібек дати не зможу, так як його можу привезти лише під замовлення, і навряд чи назад в мене його приймуть.

Тут є детальніша інфа по ньому

http://rozetka.com.ua/viewcon_vd_556_20/p125292/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...