Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ось вирішив придбати собі такий девайс, але з конкретною моделлю ше не визначився! Планую вкластися ~ в 230$! Купується для дому! В даний момент вибираю з натупних моделей: Samsung SCX-4321 і Brother DCP-7010R! Хто шо може порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гониш я б на твому місці такого "лайна" в житті не брав, я коли купляв свій прінтер і скінер я теж думав таку штуку взяти але сказали зе повна лажа, там навіть така фігня якщо в тебе щось зламається (наприклад в прінтері) то і сканеру бзда і ксероксу теж (там іде 1 плата) краще переплати тиж 100 чє 200 грн. і будеш мати норм і сканер і норм прінтер ! вот в мене прінтер НР 1020 а Сканер НР 2400, так що купляй собі ХЮЛЕТІВ і все буде чьотко і фірмак відома і навійна............. :D

тобі на 230 баксюків все буде норм і буде все в роздріб........., бо це те саме що ти буреш наприклад телевізор і зі встроєним ДВД і сам я думаю знаєш шо це за фігня летить ДВД і тєлік теж не робить.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на роботу Canon 3110. Дуже класна штука -- непоганий офісний принтер, досить швидкий і якісний сканер і дуже хороший копіювальний апарат. Якщо ще знайдеш такого у продажу і влізеш в суму -- вкрай рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно выбрали для девушки Xerox WorkCentre 3119. Аппарат бомба!

Плюсы:

- очень быстрая скорость печати (что принтер, что ксерокс - полноценный ксерокс, бомба! Для нее, студентки, просто незаменимая вещь!)

- картридж с ресурсом 3000 (в то время, как у Самсунга, кажись, 500-1000, а более емкий нужно покупать отдельно)

- возможность и автоматической, и ручной подачи бумаги

- лоток для готовых отпечатков

- цена в интернет-магазине чуть больше 900 грн.

Минусы:

- немного шумноват, как по мне

- цвет бежевый, так что многих не устраивает по дизайну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що великий Олл скаже про цю модель HP LaserJet М1005?

ЗИ: пропонують за 1200 грн. Мо хто ше знає фірму, де його можна придбати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що великий Олл скаже про цю модель HP LaserJet М1005?

ЗИ: пропонують за 1200 грн. Мо хто ше знає фірму, де його можна придбати? :)

Ну він нічьо так і фірма пристижна але дуже великий , ну якщо додому по краще бери принтер і сканер в "роздріб", а якщо на офіс то норм......

А якщо візьмеш таке саме як в мее і прінтер і сканер то відчуєш різницю бо він робить все швидше і якість там макс принтера "600 дпі" а в мене "1200" і сканер кращий ......а я думаю тобі не важко буде зроити через комп ксерокс а ніж через самий апарат .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо візьмеш таке саме як в мее і прінтер і сканер то відчуєш різницю бо він робить все швидше і якість там макс принтера "600 дпі" а в мене "1200" і сканер кращий ......а я думаю тобі не важко буде зроити через комп ксерокс а ніж через самий апарат .....

Позволь с тобой не согласиться. Насколько я знаю, Дима еще студент, и для него ксерокс очень важен.

И если он купит МФУ, то с этим никакого геммороя - даже комп включать не нужно, чтобы отксерить нужные страницы из книг / конспектов одногрупников.

Насчет 600 и 1200. Видел я и то, и то, разница в большинстве случаев незаметна невооруженным глазом.

Но в одном ты точно прав - недостаток в том, что если полетит МФУ, то с большой долей вероятности накроется сразу и принтер, и сканер, и ксерокс :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо візьмеш таке саме як в мее і прінтер і сканер то відчуєш різницю бо він робить все швидше і якість там макс принтера "600 дпі" а в мене "1200" і сканер кращий ......а я думаю тобі не важко буде зроити через комп ксерокс а ніж через самий апарат .....

Позволь с тобой не согласиться. Насколько я знаю, Дима еще студент, и для него ксерокс очень важен.

И если он купит МФУ, то с этим никакого геммороя - даже комп включать не нужно, чтобы отксерить нужные страницы из книг / конспектов одногрупников.

Насчет 600 и 1200. Видел я и то, и то, разница в большинстве случаев незаметна невооруженным глазом.

Но в одном ты точно прав - недостаток в том, что если полетит МФУ, то с большой долей вероятности накроется сразу и принтер, и сканер, и ксерокс :D

а що важко врубить комп, щоб просканувать ???? я просто користувався цим (принтер, сканер, ксерокс) і знаю що це таке !

зараз маю норм прінтер і класний сканер і набагато довольніший ніж був раніше........

а та байда МФУ дуже часто у всіх ламається......так що як хоче я просто порадив.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі мав на роботі лазерник Brother - це танк або ж трактор серед принтерів. скільки він друкував, на якому папері - все ніпочому, дуже живучий! нічим він НР не уступає. а за ціну на той час середнячка НР-шного Brother я купив суперовий апарат з дуплексом, мережевий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що важко врубить комп, щоб просканувать ????
Іноді важко, іноді це забирає дорогоцінні хвилини, а досить часто скан-прінт "на швидку руку" просто не дає такої ж якості, як автоматичне копіювання, особливо це стосується того, що вже друкувалось лазерником растром (з напівтонами). Треба довго гратись з настройками, щоб добитись потрібної якості.

На своєму Canon 3110 регулярно роблю копії пачок креслень. Сканувати/друкувати треба довго і нудно, а копії робляться швидко і без лишнього труда.

я просто користувався цим (принтер, сканер, ксерокс) і знаю що це таке!

Я думаю, що на фірмах, які займаються виготовленням МФУшок також не дурні сидять...

зараз маю норм прінтер і класний сканер і набагато довольніший ніж був раніше
А в мене вдома струменева МФУшка HP PSC-2175 (принтер, сканер, копір, карт-ридер), а до неї був принтер Epson C70 і сканер Epson Perfection 1240U (далеко не найгірший вибір в свій час і за свої гроші). Зі впевненістю кажу, що все-в-одному набагато зручніше, ніж поокремо. До того ж займає менше місця на столі і всього один USB порт :)
а та байда МФУ дуже часто у всіх ламається

я постійно користуюсь двома МФУшками -- вдома і на роботі. Багато моїх знайомих користуються ними. Поки ні я, ні знайомі не жаліються. До того ж за час моєї роботи в магазині Каскад-Інтекс я не один десяток таких штук продав. І з поломками чи глюкаи люди звертаються не частіше, ніж зі звичайними принтерами.

так що як хоче я просто порадив.......

тут просили порадити модель, а не відговорити від покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Независимая лаборатория тестирования устройств печати Buyers Laboratory Incorporated (BLI) обнародовала имена победителей престижной премии «Выбор года. Весна 2006» (“Pick of the Year. Spring 2006”) в номинации – “Монохромные и цветные печатные многофункциональные устройства» («Monochrome and color multifunction printer»).

Стоит отметить, что награда вручается два раза в год компаниям, продукция которых признана лучшей по результатам всесторонних лабораторных тестирований специалистами BLI. В частности, оцениваются такие характеристики, как надежность, многозадачность, качество изображения, производительность, драйвера печати, обратная связь с рабочими станциями, административные утилиты, простота использования, сетевые установки и проч.

По результатам тестирования одним из лауреатов признан продукт Konica Minolta - цветное многофункциональное устройство magicolor 2480MF, который был удостоен премии «Выбор года» в категории «Выдающееся цветное многофункциональное устройство для малых рабочих групп» (“Outstanding Small Workgroup Color Multifunction Printer”).

Пол ДеПаоло (Paul DePaolo), старший тестирующий инженер BLI, отметил следующее: «magicolor 2480MF – это высококачественная цветная печать за доступную цену. Устройство весьма удобно в использовании, так как уже снабжено расходными материалами и необходимым программным обеспечением, благодаря чему его установка занимает всего несколько минут. Кроме того, полный доступ к принтеру с передней стороны и кнопка для вращения барабана с картриджами Rotate Carousel позволяют легко менять расходные материалы. А с функцией прямой печати PictBridge Camera можно печатать снимки непосредственно с цифровой камеры, не прибегая к использованию компьютера».

В свою очередь, президент и руководитель административной службы Konica Minolta Printing Solutions U.S.A. Inc. Стефан Флетчер (Stephen Fletcher) прокомментировал событие так: “Для нас большая честь получить награду BLI за magicolor 2480MF. Это наш первый цветной лазерный принтер класса «все в одном», созданный на основе передовых цветных лазерных и мультифункциональных технологий. Таким образом, присужденная премия доказывает успешность проделанной нами работы и оправдывает вложенные в него затраты».

«Все наши усилия направлены на то, чтобы наши потребители получали исключительно надежные и высококачественные решения в области настольных лазерных принтеров и тем самым решали собственные бизнес-задачи», - продолжает г-н Флетчер.

описание есть тут:

http://www.ixbt.com/staticnews/05/41/00.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі в одному з відділів стоїть старенький НР 3200. Працює без проблем з 2001 року. Єдиний раз був у чистці. Копір, сканер, принтер, факс. Картридж від трудяги 1100 бо кенонів 810, 1120. Недолік був помічений єдиний. Протяжний сканер. Навряд чи зараз навіть НР випускає такої якості "комбайни"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто радив діло (і не тільки :) ), і "приймав участь" у купівлі девайса , з мене +1! Придбав я собі HP LaserJet М1005, як найоптимальніший варіант, за 1165 грн.( 230 президентів). Також ще вибирав між Canon 3110. Знайшов на "СОКОЛ'і" за 258$ з копійками - але по розмірам він мені нікуди не "влазив", тому зупинився на НР. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...