Перейти до змісту

Продам місце під рекламу


14karat

Рекомендовані повідомлення

Місце на сайті Rate-on.com.ua

35000 тисяч відвідувань за день

Свої пропозиції в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт ні а чьом? аналог програми ліцемєр фкантактє? імхо, заново придуманий велосипед. звідки там 35к відвідувачів?)) хто на той сайт заходитиме? тим більше, хто клацатиме по рекламі?

RATE-ON is a social networking site that helps people rate their friends and relatives. Rate people with whom you've studied, worked or met on vacation. Get rated !

мля... ну і де, де в даному ресурсі (на кілька фоток) соціальна мережа? де, ти мені покажи? де критерії пошуку друзів? де списки людей, зареєстрованих? ще одна спроба наздогнати конект і вконтакті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оцінюю вартість місця в 10 гривень/рік, але купувати не буду. Доречі а місце який розмір має? чи можна залабати флеш-баннер 1024х768?

чесно сказати такі сайти за гроші важко дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чювак надивився "Соціальну мережу" :0001:)))))))) плагіатщік маза фака :mdr: іди кури з такіми мєга ідеями, в топ 10 фоткі мають по 130 голосів максімум це 100 відвідувачів в століття))), цільову аудиторію визначити взагалі неможливо, в небо пальцем попасти лекше чім від розміщення банера в тебе получіти віддачу, якщо така велика кількість заходів то вліпи счьотчік щоб всі бачіли, сказочьнік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він робе два дня

Ну так і шо ти пишиш, що у тебе 35000 відвідувачів в день, якщо сайт робить 2 дня? Чювак кава в тебе класна а з цею фігньою трохі загнався ти, портиш собі репутацію...ЗАКРИВАЙ БІГОМ ЦЮ ТЕМУ І БІЛЬШ ТАК НЕ РОБИ :0001: ...

І взагалі, спочатку в сайт треба хоть шось вкласти, хочаб свій час, щоб по рейтингам пореєструвати, хочаб якісь ссилкі на нього порозкідувати а вже потім бабло косити а не 2 дня як запустив і вже банери продаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені просто одне цікаво хтоб тут ще хто флудить мігби зробити такий самий сайт.

Тему закрийте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені просто одне цікаво хтоб тут ще хто флудить мігби зробити такий самий сайт.

Я

Поклацал по фоткам, понял что фоток не больше 50 ну пусть даже 150, т.к. через каждые 3-7 кликов они повторяются. В Топ-100 самое большое количество "174" кликов у девушки, ну не верю что с 35000 тыс. в день только 174 кликов у девушки на первом месте. Покажи где видно что там "35000 тисяч відвідувань за день". + идея плагиат. А так вообще молодец :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені просто одне цікаво хтоб тут ще хто флудить мігби зробити такий самий сайт.

Тему закрийте

судячи з твоєї грамотності тобі десь 14-15 років, і перш ніж всяку @#$ню писати треба думати спочатку

ващє базар ніпрощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з твоєї грамотності тобі завідно шо ти такого не можеш зробити. Просто сидиш перед екраном як овочь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з твоєї грамотності тобі завідно шо ти такого не можеш зробити. Просто сидиш перед екраном як овочь

а смисл цими речами займатись? Я розумію шо ти ходиш в школу, в тебе багато часу, який нема куди діти от і придумуєш всяку ***ню. Займись краще ділом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...