Перейти до змісту

Need for Speed 11


Teo

Рекомендовані повідомлення

post-2716-1196706504.jpg НАРОД ЯКОЮ МАШИНОЮ МОЖНА ЦЕ ПОЙТИ??????????? ;)

Я тільки що ЦЕ закінчив - Mazda RX-7. Це дійсно найскладніший гоночний день. Пробував BMW M3 нове, Nissan Skyline старий і Toyota Supra. Нарешті перевів в категорію "Спід" виграну в короля дріфта Мазду - це ВОНО. Хоча я розбивався раз 10, але все таки висидів.

А самого короля спіда взути взагалі немає що. Він на своєму чемодані на третину траси відстає.

Категорія "Спід" була в мене останньою. Все - я Street King на середньому рівні складності - повертаюся назад до Heroes 5 :)

P.S. 2 hitachi А тобі ще з Ватанабі весело буде - і теж найпроблемніше в "спідах".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

ох і дякую? -так на мазду треба 4 рівня убгрей...і де його взяти...."ЗІЛ" візьму, :blink: я їх там всіх зделаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і дякую? -так на мазду треба 4 рівня убгрей...і де його взяти...."ЗІЛ" візьму, :) я їх там всіх зделаю :)

Так ти ж Мазду виграв в дріфтах - в неї вже є майже все що треба. Переводь її в спід. Може там яку дрібницю ще докупити треба - а так нею я й виграв. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто грав НФС на відеокарті Гефорс 6600 напишіть будь-ласка які настройки ви виставляли і скільки воно приблизно фреймів видавало.. Ато я незнаю чи варто зараз брати гру і грати на низьких чи зачекати до кращих часів коли куплю нове залізо B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто грав НФС на відеокарті Гефорс 6600 напишіть будь-ласка які настройки ви виставляли і скільки воно приблизно фреймів видавало.. Ато я незнаю чи варто зараз брати гру і грати на низьких чи зачекати до кращих часів коли куплю нове залізо :)

пробував на GeForce 6600 i Radeon x700 і з різними процесорами, грати можна на середніх настройках (я писав про настройки вище, ще на попередніх сторінках), але тікі в дрег або в одиночний заїзд бо як тільки на екрані зявляються інші кари то картина доволі печальна <_< ФПС моментально "уходют в нєбитіё" - це при 2,6ГГц

короче кажучи якшо в тебе процесор одноядерний і має 3ГГц то можна пробувати

а на мінімальних навіть і не думай - спортиш враження

(якшо вже купляти компа для ігр, то купляти достатньо потужного, щоб потім не дивитися :friday: на нього а лабати)

який в тебе проц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім любителям дрега присвячується

http://www.metacafe.com/watch/45229/drag_drag_car_wheelies/

суперовий ролік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патч для ProStreet

Наступил конец декабря или нет, но ЕА не перестаёт удивлять чудесами. Итак, сегодня появился желанный патч для Need for Speed ProStreet!

В патче:

- исправления игрового процесса, устранение глюков игры;

- обещаный LAN сервер-клиент; :)

- обещаный контент (две трассы и 16 тачек);

- обновленная и улучшенная защита от копирования

Скачать его (227Мб) можно тут и тут.

Ps. Ввечері скачаю і викладу якщо цього до мене ні хто не зробить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це чудово, але чи "стане" patch на ту версію, що з FTP? І що це за "обновленная и улучшенная защита от копирования"? Захист від копіювання чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це чудово, але чи "стане" patch на ту версію, що з FTP? І що це за "обновленная и улучшенная защита от копирования"? Захист від копіювання чого?

Побачимо. Думаю що повинен стати. то шо може прийдеться шукати новий носіді якщо старий не піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Need for Speed: ProStreet v1.1 Digital Download Patch (Europe) Патч на ігру став без питань. Але, ігра після цього почала вилітати відразу після загрузки. :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^ ЩЕ НЕМА НІ НА 1С. БУКІ. АКЕЛИ.. А ТИ ПАТЧ НАКЛАВ НА ПІРАТКУ... ВОТ И КОНФЛИКТ... ХІБА ЩО ВСТАНОВИТИ АН.ВЕРСИЮ І НА НЕЇ НАКЛАСТИ ПАТЧ... :ok:;):D:) ЗАТЕ ЩО ВИКЛАВ ПАТЧ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

не могу найти ProStreet на фтп и в играх на лм. может это, хотя хз, не подписано. подскажите где лежит игра или залейте на фтп плз, срочно нада!!!

п.с. видел дату последнего ответа ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...