Перейти до змісту

Куплю зимовий комбінезон на новонародженого


spider

Рекомендовані повідомлення

Куплю зимовий комбінезон на новонародженого.На хлопчика,якісний і не дорогий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю зимовий комбінезон на новонародженого.На хлопчика,якісний і не дорогий

в мене є комбінезон салатово-жовтого кольору, розмір 80-підходить для новонародженого, в хорошому стані, можу продати недорого. Цікавить?

Дзвоніть: 095-468-17-04.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені то всеодно, але Ви дуже помиляєтеся!!!... Я придбала цей комбінезон, коли в мене народилася дитина. Вона народилася ростом 54 см,-я взяла з запасом, діти до року дуже швидко ростуть. І я була задоволена. Що раджу й Вам зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую,але буде великий

Це Ви дійсно даремно. Новонароджені ж не бігають. А покласти малюююсіньке дитя в щось, що не заважає йому вільно дихати - супер. Малу дитину не так просто всунути в щось облягаюче - боязко...

Я купувала комбінезон на народження малюка такий, що він у мене ще й рік в ньому був. Потім другий так само зимою народився і зараз знову в річному віці буде в ньому.

Дитячі речі - дороге задоволення. Щороку по 200 грн - це круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені то всеодно, але Ви дуже помиляєтеся!!!... Я придбала цей комбінезон, коли в мене народилася дитина. Вона народилася ростом 54 см,-я взяла з запасом, діти до року дуже швидко ростуть. І я була задоволена. Що раджу й Вам зробити!

А я навпаки люблю, коли все гарно по розміру підходить. Старша донечка ходила в комбезі 74 см в 1 рік 2 міс., а меншенькій зараз 7 місяців, то вона ще вся ховається в ньому, мені не дуже зручно, та й вона не може брязкальця взяти ручками, черевички і рукавички хіба мені одягати. Якщо дитинка новонароджена, то краще взяти ту ж 74-80 ріст, але трансформер - зараз конвертом, а на наступну зиму комбез буде. Якщо по розміру на одну зиму, то максимум 74. Проте, то моя власна суб"єктивна думка, яка залежить чи маля на прогулянці спатиме, чи просто виходите "подихати" і додому, ну й від багатьох інших моментів. Врахуйте і те, що 80 см на бірочці - не факт, насправді він може бути маломірким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за коментарі,але хочу конвертом який потім переробляється.В мене є 74 розмір,але він великий і не зручний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю зимовий комбінезон на новонародженого.На хлопчика,якісний і не дорогий

ПРивіт, у нас лежить без діла комбінезон, кілька разів одягали. Він робиться, як конверт (вільні ручки, ніжки як в конверті)та замочками можна зробити штанці, коли дитинка підросте. Овчина відстібається. Теплий дуже, салатового кольору. підійде і хлопчику, і дівчинці. Від народження до півроку і більше. Якщо цікавить, напишіть на емейл дружині [email protected], відішле фотку, або зустрінетесь )Ціна 180-200грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...