Перейти до змісту

Вакансії програмістів С++


Scopic

Рекомендовані повідомлення

ПРО НАС http://www.scopicsoftware.com

Програмування під Iphon, ipod, McOS. Навчання, робота.

Вимоги: знання С++ (можливі базові), англійська мова (можливий технічний рівень).

[email protected]

т. 050 674 4052

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, ви мали на увазі iPhone, iPod, MacOS

мабуть Ви мене зрозуміли.

Який режим роботи?

Гнучкий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з вишкою по спец. в ІТ, базовими знаннями в С++ і досвідом роботи на цій мові чуть меньше чим півроку з одним об'ємним проектом не під Windows і робота програми звязана з 2D графікою (тобто є маленький досвід) і це вже не базові, а щось більше, і на С# також писав проект, допомагав писати.

та з достатнім рівнем англійської мови, враховуючи рік часу в Великобританії, чьомусь пів року назад вам не підійшов, зараз маю вже роботу і 2-у спробу попасти до вас вже не робитиму, цікавить просто що змінилося з тих пір раз так занизили вимоги до фахівця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з вишкою по спец. в ІТ, базовими знаннями в С++ і досвідом роботи на цій мові чуть меньше чим півроку з одним об'ємним проектом не під Windows і робота програми звязана з 2D графікою (тобто є маленький досвід) і це вже не базові, а щось більше, і на С# також писав проект, допомагав писати.

та з достатнім рівнем англійської мови, враховуючи рік часу в Великобританії, чьомусь пів року назад вам не підійшов, зараз маю вже роботу і 2-у спробу попасти до вас вже не робитиму, цікавить просто що змінилося з тих пір раз так занизили вимоги до фахівця?

Дякую за Вашу цікавість до даного питання. Щодо минулого року, то дійсно, конкурсний відбір був великий. Цього року вимоги до претендентів також дуже високі і щодо проектів по 2D/3D Graphics, SD/HD Video, Images and Vectors зовсім не змінилися.

Проте, відкривається новий проект - для якого буде проводитися навчання і відповідна підготовка, оскільки спеціалістів в цьому напрямку на даний момент не достатньо. З цією метою ми проводимо конкурсний відбір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...