Перейти до змісту

Продам телефони Samsung


kot

Рекомендовані повідомлення

Продам телефони:

1). Samsung S5350 Shark. Комплект повний + дата кабель з диском + флеха на 2 Гб. Телеофн в користуванні декілька місяців є ще гарантія (чия не в курсі подарували мобілку). Стан майже ідеальний. Є помічений глюк, пропадає звук при розмові (характерний для моделі), але був помічений 2-3 рази за весь період користування і тілки на МТС на прошивці JB1, при перепрошивці на прошивку 3-ї ревізії пропав. Вартість 800 грн + торг.

2). Samsung E200. Комплект повний э гарнітура орг. + дата кабель. Телефон купував на ринку я не перший власник. Приколів з телефоном не було, в користуванні близько 2 міс. Дещо потертий і погано тримається заглушка на зарядку. Вартість 300 грн ну і поторгуюсь троха.

3). Samsung D830 червоний. Виглядає дуже страшно: власноруч пофарбував фарба облізла і я їй трошкі допоміг. Якщо когось цікавить то пофоткаю, але хочу за нього 300 грн і спушу гривень 10 не більше. Глюків з телефоном так само немає єдине що камера якась дивна не схожа на 2 МП (фуфлова зовсім).

Причина подажу - планую купувати дуос, набридла пачка телефонів в кишені. Можливий обмін на якийсь дуос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно дорого? кажіть щось? скину ціни

1) - 750

2) - 280

3) -260 (вже пофарбував, але дико)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...