Перейти до змісту

О какой Украине мечтали эсесовские генералы


Dream

Рекомендовані повідомлення

На дьорті.ру сьодні дали лінк на "Отрывки воспоминаний Каземижа Мочарского «Беседы с палачом»": про те, "как мы выполняем план Гиммлера", та про "Евреи, УПА и роль Галиции в планах III Рейха"...

Лента за лентою?.. ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрачноватая тема :closedeyes: Дело Штроппа и Гимлера живёт.... наверное что это правда глядя в окно..... Довольно таки интересная статейка....

Может у кого есть книга Каземижа Мочарского «Беседы с палачом» в электронном варианте? Дайте ссылку или закиньте на обменник. спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это не то.... вот здесь в переводе с польского все части

загружу всё что есть. Здесь думаю только часть из всего остального. Но сильно написано

«Беседы с палачом».txt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, майже так. =) Хотів би чергового холівару, то кинув би в "політику", ще й згадавши будь-якого "кольорового" політика, а так - тут, виключно для філософії...

Цікава "філософська" тема: скільки цей, мій народ, навіть знаючи такі речі, і вміючи хоча б трохи аналізувати причинно-наслідкові зв'язки, буде терпіти. Скільки має бути кармелюків, богунів, паліїв, махнів ( :) ), щоб у "властьдєржащих" з'явився хоча б якийсь страх?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава "філософська" тема: скільки цей, мій народ, навіть знаючи такі речі, і вміючи хоча б трохи аналізувати причинно-наслідкові зв'язки, буде терпіти. Скільки має бути кармелюків, богунів, паліїв, махнів ( :) ), щоб у "властьдєржащих" з'явився хоча б якийсь страх?....

Кармелюк, Богун, Махно - давно в історичному минулому. З часом у  "властьдєржащих" страх притупляється (або зовсім нівелюється), а от апетити ростуть.

 p.s. На жаль, більшість не займається аналізом, а живе "сьогоднішнім днем"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З часом у  "властьдєржащих" страх притупляється (або зовсім нівелюється), а от апетити ростуть.

Точно. Я просто забув уточнити, що скільки їх треба ЗАРАЗ? 2,3,5, тисяча, мульйон? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...