Перейти до змісту

Продається мобільний телефон Samsung SGH - D 520


Sebastian

Рекомендовані повідомлення

Продається мобільний телефон Samsung SGH - D520 - 600 грн! Шлейф недавно замінений на новий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продається мобільний телефон Samsung SGH - D520 - 600 грн! Шлейф недавно замінений на новий!

шось ціна досить приваблива !!! дивись не продешеви такий чудо апарат постав ще більшу ціну десь гривень 900 то клієнтів й так у тебе буде тьма !!! :blink: :blink: :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продається мобільний телефон Samsung SGH - D520 - 600 грн! Шлейф недавно замінений на новий!

шось ціна досить приваблива !!! дивись не продешеви такий чудо апарат постав ще більшу ціну десь гривень 900 то клієнтів й так у тебе буде тьма !!! :blink: :blink: :blink:

а ти случайно не з Рівного ??? бо тії баригі теж такі ціни ставлять так би мовити шукають лохів !!! а може ти вже луцька барига??? що скажеш ??? :sq_ye::blink::sq_ye: Якщо це правда, то це означає що борді настав пі_дець !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alovin, ти мабуть життя врятував засновнику сайта. Скільки можна флудити та нецензурно виражатись? В кожній темі ти комусь хочеш насолити.

борді настав пі_дець !!!
чи ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціну ставлю з розрахунком на торг(бо наші люди не можуть не торгуватися), можу скинути до 500-400 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alovin, ти мабуть життя врятував засновнику сайта. Скільки можна флудити та нецензурно виражатись? В кожній темі ти комусь хочеш насолити.

борді настав пі_дець !!!
чи ні?

некому я нехочу насолити !!! просто я не люблю бариг !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...