Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хочу купляти принтер - порадьте що краше взяти і де нього краще брати(тобто місце продажу) !!! ПЛЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купляти принтер - порадьте що краше взяти і де нього краще брати(тобто місце продажу) !!! ПЛЗ.

Ти б хоть написав який ти хочеш струйний чи лазерний або суму на яку ти розраховуєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для друку рефератів, курсових і т.д то однозначно лазерний принтер, а якщо ти думаєш роздруковувати ще й фото чи ще якісь кольрові зображення то тоді на таку суму тобі прийдеться брати струйніка.

Лазерних за такі гроші є небагато, рекомендую взяти Samsung ML-2015 (в самого такий). Для роздруковування тексту лазерний буде набагато краще принаймні по трьом причинам:

1. Швидкість друку більша

2. Кількість сторінок які ти роздрукуєш лазерним буде набагато більшою ніж будь-яким струйніком

3. Ну і звичайно обслуговування, заправка лазерного обійдеться набагато дешевше ніж струйного (бо її надовго вистачить в порівнянні з струйніком)

Так що роби висновки сам :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ти хочеш сказати що цей Samsung M....... - по ціні не вложиться в мої прикидки ? :P

Я правильно зрозумів ? а ти нього за скільки брав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей принтер коштує до 600 грн. Це мабуть найдешевший лазерний принтер, який можна знайти в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і є, він вкладається в суму 600 грн.

ти просто трохи неправильно зрозумів, я ж писав що лазерних за таку ціну є небагато і порекомендував ML-2015 так як він повністю відповідає тому що ти хочеш :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна спробувати CANON LBP2900 - шустрий лазерний.

дешево заправляти при чому - можна й самому - нічого складного..

тим паче до нього є БУДЬ_ЯКІ запчастини і до його картриджа.

з 2015 - складніше.. там якщо щось нагнулося - все 3.14здєц міняй картридж- а це десь 50 у.е.

тому варіант ще один - бери струйніка з СНПЧ (система непрерівной подачи чернил). і не мороч голову.. ::P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, шо я вліз сюди із своїми питаннями (хотів створити таку саму тему, але побачив шо вже така є, от і вирішив сюди написати), але що ви можете сказати про цей девайс: Samsung SCX-4200 ? Я от вирішив собі таке МФУ взяти!!?

post-256-1170256923.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хароший принтер. Якби в мене на момент покупки було більше мані-мані то я б однозначно взяв такий принтер. Хоча і того що в мене мені повністю вистачає, но твій девайс буде набагато краще так як в ньому є додатково панель управління.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...но твій девайс буде набагато краще так як в ньому є додатково панель управління.

:)

І сканер з ксероксом! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хароший принтер. Якби в мене на момент покупки було більше мані-мані то я б однозначно взяв такий принтер. Хоча і того що в мене мені повністю вистачає, но твій девайс буде набагато краще так як в ньому є додатково панель управління.

;)

немного "удивило" это заявление, на сайте производителя:

"Создавая копии, вы будете приятно удивлены как скоростью работы (18 стр/мин), так и разрешением полученных копий (600×600 dpi)."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...