Перейти до змісту

Lord of the Ring


Taurus

The Battle for Middle-Earth 2  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Маю другу частину славнозвісної гри. Якщо є бажаючі пограти, голосуйте - постараюсь залити. Образ займає 3612,5 Мб (не мало, тому думайте добре :D. З моєю швидкістю (50Кб/с) литиму цілі вихідні :huh:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки троє бажаючих пограти другу частину Володаря кілець. Не густо. А графіка там чудова! Не хочу агітувати, бо моєму другу - фанату першої частини - ця гра не сподобалась, але в нього тачка слабенька, щоб побачити всю красу.

На скільки велике бажання трьох проголосувавших пограти Битву за середні землі 2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что игру уже залил ... сегодня скачал, а образ то не хочет вставляться на виртуальный диск(((

Ни в Алкоголь ни DAEMON Tools ... кто знает, в чем причина??? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра ще повністю не залита. :wacko: Я в процесі. За моїми підрахунками справлюсь до вівторка. Коли все буде готово, я тут напишу. Поки що доведеться зачекати.

2Self: Мені шкода, якщо ти вже потратив марно 1-2 Гб трафа. Не знаю, але можливо можна буде докачати потім. :blink:

Нагадаю

Образ займає 3612,5 Мб
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Self: Мені шкода, якщо ти вже потратив марно 1-2 Гб трафа. Не знаю, але можливо можна буде докачати потім. :)

Да....лажа...1,5 скачал ... а докачка то невозможна ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачал ... прикольная игрушка ... видел слово "сеть" в игре ... :)

А возможно LOTR2 по сетке как-то поиграть??? Если да, то как и кто будет ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як пограти в мережі не знаю, але всі ігри від EA вимагають для цього ключ. У мене ж його звісно немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...