Перейти до змісту

В чому ж вона - чоловіча сила ?


Mala

  

67 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Вот скажи мне, американец, в чём сила? Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего? Я вот думаю, что сила в правде. У кого правда — тот и сильней. Вот ты обманул кого-то, денег нажил. И чего, ты сильнее стал? Нет, не стал. Потому что правды за тобой нет. А тот, кого обманул, за ним правда, значит, он сильней" (с)

Оскільки, тема створена в жінклубі, то і перемивати кістки будемо чоловікам :) То в чому ж їхня сила , коли їх вважають сильнішою половиною людства ? А ?

Р.С. Якщо є ще варіанти до голасавалки - пропонуйте , добавлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене тут занесло до вас... перепрошую але якщо така голосувалка то жінкам тут тяжко щось виголосувати без чоловіків. Проголосував за розум та рівновагу .... чоловік має у самий критичний момент просто закатати рукава та виконати свою роботу... то є справжня мужність та холодна голова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б віддав перевагу двом пунктам - фізичній силі і розуму

aynshtayn.jpg002b690267bc3432586179368e48ff93d9c10b0e_296x249_Q80.jpeg

P.S. Варіанти lasku - також дуже імпонують :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усьому, що справжній чоловік робить, для нас, слабкої половини людства, щоб ми почували себе " найсильнішими" :rolleyes:

p.s. а взагалі то в нашій (жіночій) слабкості, і наскільки ми собі дозволяєм бути слабкішими, то настільки і вони (чоловіки)- сильніші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви це маєте на увазі?  :D

...

ну да, фантазії чоловіків, коли вони викручуються зі складних ситуацій )))) можна позаздрити :smile-zachot:

а якщо серйозно то думаю, що сила виявляється в дійсно всяких там складних життєвих ситуаціях, в умінні прийняти мудре і правильне рішення, в той час як жінці можуть заважати емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iх сила в несхожостi з нами, жiнками. Незвiдане манить. А ще люблю вiдчувати себе " за кам'яною стiною".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна тема. Для заданого питання є лише одна поширена в народі відповідь і вона всім дорослим відома. Та і дітям, що бачили рекламу різних "Простамолів", "Пумпанів", "Гентосів" і тп також. Дивно, що тут ще можуть виникати якісь альтернативні варіанти.

п.с. А чоловічі "принади" - етапять. Значить, тоді жіноче достоїнство? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. А чоловічі "принади" - етапять. Значить, тоді жіноче достоїнство? :D

Можливо, малось на увазі Бентлі в гаражі і яхта у карибському басейні :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного пола к слабому :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В розумі , мудрості, виваженості!!! Ніщо інше не має значення.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 а в мене відповідь така: спочатку реагуємо на мязи, потім думаємо, а чи не піди б десь з цими "мязами" пройтися-прогулятися, отут і видивляємося товщину гаманця, по ходу діла і розум примічаєм, потім якшо все добре і всім добре і на "принаду" увагу звертаємо..... А через певний період часу вилазить оцей "свій варіант", і чешемо там де не чешеться (демо версія відносин). Ось так. Напевне сила чоловіків це вміння адаптуватися і викручуватися з будь яких ситуацій. Не знаю, я вже не впевнена що в чоловіків є хоч якась сила....(Щось в мене настрою нема  :()

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє, нема і не надійтесь..ах, як зручно жити в "вєк пабєдівшего фімінізма:0003:"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене відповідь така: спочатку реагуємо на мязи, потім думаємо, а чи не піди б десь з цими "мязами" пройтися-прогулятися, отут і видивляємося товщину гаманця, по ходу діла і розум примічаєм, потім якшо все добре і всім добре і на "принаду" увагу звертаємо..... А через певний період часу вилазить оцей "свій варіант", і чешемо там де не чешеться (демо версія відносин). Ось так. Напевне сила чоловіків це вміння адаптуватися і викручуватися з будь яких ситуацій. Не знаю, я вже не впевнена що в чоловіків є хоч якась сила....(Щось в мене настрою нема :()

я сам худий і кашляю, м"язи атрофовані від цілодобового сидіння за компом:)

мільйонів теж ніфіка не заробляю..

піпіську при знайомстві не щупають..

але часом на мене звертають таки увагу...

так що кожному своє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда то читал что женщины как и мужчины формируют свои вкусы ориентируясь на характер,манеры,воспитание,привычки своих отцов(матерей).

Сила наверное в умении угодить девушке,женщине ибо чтобы провернуть такую аферу обычно нужна и физ сила и сила духа и сила кошелька,а иногда и сила воли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене відповідь така: спочатку реагуємо на мязи, потім думаємо, а чи не піди б десь з цими "мязами" пройтися-прогулятися, отут і видивляємося товщину гаманця, по ходу діла і розум примічаєм, потім якшо все добре і всім добре і на "принаду" увагу звертаємо..... А через певний період часу вилазить оцей "свій варіант", і чешемо там де не чешеться (демо версія відносин). Ось так. Напевне сила чоловіків це вміння адаптуватися і викручуватися з будь яких ситуацій. Не знаю, я вже не впевнена що в чоловіків є хоч якась сила....(Щось в мене настрою нема :()

я сам худий і кашляю, м"язи атрофовані від цілодобового сидіння за компом:)

мільйонів теж ніфіка не заробляю..

піпіську при знайомстві не щупають..

але часом на мене звертають таки увагу...

так що кожному своє :)

так ніхто ж не каже що піпіску при знайомстві щупаютьclosedeyes.gif.... Хоча всяке буваєunsure.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто ж не каже що піпіску при знайомстві щупаютьclosedeyes.gif.... Хоча всяке буваєunsure.gif

тут потрібно цілу тему створювати - в жінок ж тут куча різних теорій. наприклад чого тільки не чув на рахунок оцінювання: і по розміру взуття і по руках і по носі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто ж не каже що піпіску при знайомстві щупаютьclosedeyes.gif.... Хоча всяке буваєunsure.gif

тут потрібно цілу тему створювати - в жінок ж тут куча різних теорій. наприклад чого тільки не чув на рахунок оцінювання: і по розміру взуття і по руках і по носі :D

Мені що саме цікаве, що ви, мужчини, цим замарачуєтесь. Я наприклад злякалася коли б до мене підійшов кульгаючи носатий-рукатий мужчина з 50 розміром взуття.0116.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...