Перейти до змісту

League of Legends


silia

Рекомендовані повідомлення

Всім дотерам присвячується

League of Legends

Повноціна гра від творців доти.

Принципи гри лишились ті самі ( пара ліній з кріпами і вишками і дві команди з героями воюющі між собою) але в гру вклали більш глибокий геймплей

В звичайній доті ти зівграв гру і виграв чи програв нічого абсолютно не значило. Є пару десятків героїв з задуманими статсами ну і добре, так задумав разраб знач так має буть. Ніякого простору для творчої фантазії :)

В ЛоЛі з цим ділом трохі інакше.

Тут є досвід, руни, таланти які кожен гравець налаштовує під себе і свій стиль гри.

За кожну гру гравець отримує певну кількість досвіду і такзаваних ІР. Виграв - більше Програв - менше. Настріляв багато супостатів - отримай ще бонус. Протримався довго перед тим як тебе знесли - це варто медалі за хоробрість ітд ітп.

Набравши достатньо досвіду ти переходиш на слідуючий рівень .

З кожним рівнем ти отримуєш 1н пункт талантів які дозволять тобі покращити свої характеристики в слідуючих іграх. Вони звичайно не дадуть +1000хп твому герою і бонус досить скромний, але завдякі такій підгонці героя гравець зможе добитись потрібного йому результату в грі.

Максимальний лвл 30

ІР - вітруальна валюта за яку в цій грі купляються руни та герої.

Також з кожним новим рівнем в книзі рун гравця буде відкриватись 1н додатковий слот

Руни - додаткові бонуси які купляються в магазині за ІР. Бонуси як і з талантами не дуже значні але дозволяють отримати певний буст і підлаштувати героїв під свій стиль гри. Наприклад можна збільшити реген мани на 2-3/5 сек або збільшити силу скілів героя ітд ітп.

Ще одна відмінність від доти полягає в тому що ще перед початком гри кожен може вибрати собі два додаткових спела що також дозволяє вам вибрати свою унікальну тактику.

На даний момент в грі є 62 герої якими можна грати.

Всі вони платні (за ІР), але кожен тиждень гравцям видається 10 безкоштовних героїв на пробу. Кожен тиждень список цієї десятки міняється. Тобто якщо вам сподобалось грати якимось героєм вам варто його потім придбати інакше його через тиждень відберуть :)

Ціни особо не кусаються і дозволити собі купляти героїв якими граєш не є проблематично.

Щоб не було галасу зазначу що в грі є донат (хтож такі ігри то на халяву буде роздавать) але він абсолютно не впливає на баланс.

За реальні гроші можна купляти руни, героїв, бусти на швидшу прокачку і скіни на персонажів.

Абсолютно все крім скінів можна без проблем придбати і за ІР так що переживать не варто.

Про якість і геймплей гри свідчить те що вона засвітилась як дисципліна на ВЦГ 2010

Зсилочка на реєстрацію

Після того як реєструєшся воно пропонує зкачать гру. В мене клієнт на даний момент займає 2,5 гіга

PS Також в грі присутня система автоматичного пошуку ігр яка збирає команди приблизно одинакового рівня. Таким чином гравці 1го рівня не будуть змагатися з 30ми в яких вже гори талантів і рун, а будуть конкурувати з такими самими як і вони нубами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, ОГОГО я б навіть сказав.

я якраз вже десь місяць в доту ганяю.

а як графіка і двіжок гри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двіжок значно новіший за варіковській і відповідно виглядає краще :)

Але стилістично досить схоже

По трафіку без поняття адже давно вже на анлімах сидим, але не думаю що набагато більше чим стара дота.

Єдиний нюанс часті абдейти, іноді великі

zoomshot_alistar_48.jpg?1252773298

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув добавити.

Є досить простий спосіб як фармити експу і ІР.

Часто в тренувальних іграх створють мапи проти ботів. Так як боти не складні то їх базу зносять зазвичай на 15й хвилині а вам нараховують досвід як за пермогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені поприкольніше за звичайну доту.

А прокачка свого чемпіона взагалі круто продумана, і сама гра веселіша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

LoL приймає участь в голосуванні на вибір дисциплін WCG2011

Бажаючі прийняти участь в опитуванні можуть проголосувати за ЛоЛ та інші ігри за цією адресою http://www.wcg.com/6th/poll/poll_ptt.asp

Також є непоганий російськомовний ресурс по грі http://lol-game.ru/

На ньому можна ознайомитись з обзорами героїв та стратегіями гри, прочитати новини на російській мові ітд ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я використовую оцей сайт, правда він англомовний, але дуже інформативний.

http://ru.leaguecraft.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Цікавий вод, особливо для новачків, з чемпіонату ESL 1vs1

http://gamezet.ru/media/video/1231/?catId=2192

+ Гайд по самій лізі ESL

http://gamezet.ru/media/video/1208/?catId=2192

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Бачив, трибунал ввели в дію? так подобається)

невже всіх неадекватів дійсно зобанять?

http://eu.leagueoflegends.com/tribunal

для EU сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль, згоден.

але маю надію що все таки хтось буде читати.мені навіть цікаво, то я передивляюсь декілька ігор підсудного, і тільки тоді вирішую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

http://season-one-championship.eu.leagueoflegends.com/ - стрім з турніру Dreamhack

$100,000 призових

140 000 глядачів в стрімі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з самого ранку дивлюся, деякі гравці\команди дійсно показують про гру, але іноді туплять ше гірше ніж я в нормалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з самого початку вболівав за аАа.вони були достойними суперниками фанатікам.взагалі чемпіонатом особисто я задоволений, дійсно класно грали.на фінальній грі стрім дивилось 204к людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все б нічого але чергі на заход починають просто бісити вже :(

Невже вони неможуть грейднуть сервакі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь читав що мають на 2 сезон ставити додаткові сервери на європу, та і думаю що черги це тимчасово, великий патч готують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша цель состоит в том, чтобы быть компанией, привлекательной для игроков всего мира. League of Legends прошла путь от идеи до международного феномена очень быстро. Наша база игроков теперь – немногим более миллиона и охватывает более десятка стран. К сожалению, это привлекло на нас долю внимания хакеров, часть которого была вредна для Вашего игрового процесса.

Вероятно, до Вас доходили слухи о DDoS-атаках, проводимых на нас. К сожалению, эти слухи правда, и являются одной из главных причин неполадок нашего оборудования и обслуживания. Мы работали круглосуточно, поддерживая стабильность, но злонамеренная природа наших интернет-противников сделали это тяжелым занятием.

В любом случае мы понимаем, что предоставляемые нами услуги, были недопустимы, и мы не уйдем на отдых, пока не окажем то качество услугу, которого Вы заслуживаете. Так, мы благодарим Вас за терпение в течение этого времени, и так же мы хотим Вас предоставить следующее:

- 550 Riot Points каждому Самонеру, кто был в игре между 0:00 1ого Июня, 2011 и 23:59 23ого Июня, 2011.

- Амнистия Ливов от игр, возвращающихся до 1-ого июня. Много разъединений не были Вашей ошибкой, и мы не хотим, чтобы непреднамеренные ливы давали Вам негативную статистику.

Мы понимаем, что лучшая форма компенсации, которую мы могли бы Вам предоставить – это стабильный доступ к игре, и поскольку мы стремимся сделать это реальностью, мы хотим дать Вам это как символ нашей оценки Вашего терпения и поддержки.

Также знайте, что долгожданные исправления стабильности, находится вот уже на горизонте, и у нас будет больше информации относительно этих изменений в ближайшее время.

Тем временем, спасибо за Вашу поддержку, Ваш пыл, и Ваше терпение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Компания Riot Games официально сообщила об окончании первого сезона многопользовательской онлайновой игры League of Legends, в течении которого в игре зарегистрировались более 15 млн. человек.

Ежедневно в игру заходили более 1,4 млн. человек, а пиковое количество одновременно находящихся в этом виртуальном мире пользователей превысило 500 тыс. человек. Каждую секунду в League of Legends начиналось по 10 игр.

Другая статистика League of Legends:

Ежедневно в League of Legends происходило более 1 млн. игр, большинство из них включало 2 команды по 5 человек

Игроки тратили 3,7 млн. часов на League of Legends каждый день

Ежедневно на официальным сайте League of Legends было 6 млн. просмотров

Ролики League of Legends в YouTube посмотрели почти 100 млн. раз

League of Legends была запущена в октябре 2009 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Общий призовой фонд второго сезона игры League of Legends составит 5 миллионов долларов. Об этом официально объявил глава студии-разработчика Riot Games Марк Меррилл (Marc Merrill) 15 августа.

......

http://www.lenta.ru/news/2011/08/16/league/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішній патч дуже радує, багато нового.

Таблиця в кінці матчу взагалі шик!нарешті можна глянути скількі голда нафармив.

а в магазині навіть з'явилися предмети які будуть в домініоні.в мене відкрилось 2 дихіння до гри :smile-zachot:Ж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

xa) небачив раніше цю тему)) лол рулить=)

ви удвох розвиваєте тему, приєднаюсь до вас!

як вам нові ранкед команди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз навіть

Після виходу батли не дуже часто граєм в лол вже :)

+ сильно вибила з колії заміна мастеріс і зміни в спелах, дещо стало непривично і нада приспособлюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 8 місяців потому...

Запустили альфа тест російської версії ЛОЛу

http://ru.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=19

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...