Перейти до змісту

Ложное искушение / The Good Shepherd


sigma_aday

Рекомендовані повідомлення

Название фильма: Ложное искушение / The Good Shepherd

Год выхода: 2006

Жанр: Триллер Драма Мелодрама

Режиссер: Роберт Де Ниро

В ролях: Мэтт Дэймон, Роберт Де Ниро, Анджелина Джоли, Джо Пеши, Алек Болдуин, Владимир Машков, Билли Крадап, Майкл Гэмбон, Уильям Херт, Тимоти Хаттон, Джейсон Патрик, Джон Туртурро

О фильме: Эдвард — один из тайных основателей ЦРУ, чьи агенты со временем стали вхожи во все разведывательные структуры стран мира. Он работает в организации, где двуличность — часть тебя и где ничего нельзя принимать на веру. Идеализм Эдварда разрушен его же собственной подозрительной натурой. В течение тридцати лет он подозревал всех, включая жену Клавер, горячо любимого сына и даже самого себя... Методы работы Уилсона становятся стандартными методами во всех отношениях. Тяжелый маниакальный синдром разрушает сильную личность Уилсона, разрушает семью, ради которой он не может пожертвовать работой. Теперь он не принадлежит себе и не в состоянии любить... Уилсон — отражение мира, который находится в постоянной паранойе...

Выпущено: Universal Pictures

Примечания: Мировая премьера: 21 декабря 2006 Российская премьера: 22 февраля 2007

Продолжительность: 2:48

ftp://lm:[email protected]/video/Films/Ложное искушение (The Good Shepherd) [Триллер, драма] 2006.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хоча фільм залитий вже давніше, хочу попередити народ, щоб не тратив трафік:

НУДОТА РІДКІСНА! 2,5 ГОДИНИ.... НЕ ЗМІГ ДОДИВИТИСЯ ДО КІНЦЯ...

Може я не правий і хтось додивився до кінця і був в захопленні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

По-перше, фільм триллером аж ніяк не назвеш. Нудота дійсно рідкісна і така високоінтелектуальна - що просто фінал. Я додивився, але так нічого толком і не второпав, надто засекречений і таємничий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бачиш, це результат того, що люди голосують тільки за заливання фільму, а потім не обговорюють побачене. Тому треба якось створити рейтинг фільмів і взагалі не зберігати на ЛМ фільми, які отримають найгірші відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, просто ситуація тут двояка... Наприклад, я закачую багато фільмів,а реально дивлюся два-три в тиждень. Туму найоптимальніше - мати опис фільму, хоча він і не завжди відповідає дійсності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По опису важко визначити чи фільм хороший, написати багато чого можна.

Повністю згідний з kudrom, що саме враження самого глядача, дасть повнішу оцінку фільму, хоча в кожного з нас різні смаки, одним подобається одне, другим - інше, третім взагалі нічого не подобається.

Але написавши враження від побаченого фільму, можливо допомогло би іншим у виборі перегляду якогось фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...