Перейти до змісту

Люди розкажіть


ToxaViking

Рекомендовані повідомлення

Планую поїхати в США на літо по програмі Work and travel. Розкажіть будь ласка, як відносяться викладачі ЛНТУ до таких студентів на достроковій здачі сесії? Чи сильно пресують,або з розумінням відносяться і ставлять автоматом. Можливо ви змогли здати сесію на степендію(що бажано) і попали в США. Однои словом поділдіться досвідом по такому питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Планую поїхати в США на літо по програмі Work and travel. Розкажіть будь ласка, як відносяться викладачі ЛНТУ до таких студентів на достроковій здачі сесії? Чи сильно пресують,або з розумінням відносяться і ставлять автоматом. Можливо ви змогли здати сесію на степендію(що бажано) і попали в США. Однои словом поділдіться досвідом по такому питанню.

Можливо хто що знає і про ВНУ то поділіться. Також планую на літо їхати в США по цій же самій програмі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую поїхати в США на літо по програмі Work and travel. Розкажіть будь ласка, як відносяться викладачі ЛНТУ до таких студентів на достроковій здачі сесії? Чи сильно пресують,або з розумінням відносяться і ставлять автоматом. Можливо ви змогли здати сесію на степендію(що бажано) і попали в США. Однои словом поділдіться досвідом по такому питанню.

Можливо хто що знає і про ВНУ то поділіться. Також планую на літо їхати в США по цій же самій програмі)

Кагбэ не вижу проблем-здал сессию заранее и гуляй на все четыре.Я улетал 17 мая-к этому времени уже здал всю сессию и курсак.отношение нормальное-им же потом меньше принимать-только вот побегать придется огого.Так что чем раньше начнешь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую поїхати в США на літо по програмі Work and travel. Розкажіть будь ласка, як відносяться викладачі ЛНТУ до таких студентів на достроковій здачі сесії? Чи сильно пресують,або з розумінням відносяться і ставлять автоматом. Можливо ви змогли здати сесію на степендію(що бажано) і попали в США. Однои словом поділдіться досвідом по такому питанню.

Можливо хто що знає і про ВНУ то поділіться. Також планую на літо їхати в США по цій же самій програмі)

Кагбэ не вижу проблем-здал сессию заранее и гуляй на все четыре.Я улетал 17 мая-к этому времени уже здал всю сессию и курсак.отношение нормальное-им же потом меньше принимать-только вот побегать придется огого.Так что чем раньше начнешь....

Дякс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я їздила в Шотландію, здала зимову сесію і 1 лютого вже поїхала, а літню здавала восени і все на відмінно. Все залежить від бажання, але більшість викладачів негативно до цього ставляться, треба їхати хоч побачиш іншу країну, а навчатися завжди встигнеш, якщо б я не поїхала б...точно жалкувала би, і дуже добре що не слухала деяких викладачів, які відговорювали їхати. А тепер приємно згадувати, що все таки поїхала. Так що вперед...студенти такі люди, які завжди знайдуть вихід з будь-якої ситуації... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...