Перейти до змісту

Турніки


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

так багато і не треба ;) Кількість - це фігня, особливо якщо твоя власна вага всього ~70 кг :) А от чи зможуть ті, хто підтягується по 20-30 раз підтягнутись хоча б 10 раз з 30-40 кілограмами додаткової ваги? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Є різні напрямки тренуваннь... можна на силу, можна на витривалість :smile3:

в залежності від напрямку і результати :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо займатись на турніках для витривалості? Чи може в когось робота пов'язани з постійним підтягуванням і він цілий день тільки те й робить що висить на перекладині? :) По-моєму, підтягуються або для того, щоб стати сильнішим, міцнішим, або для того щоб наростити м'язи, окреслити хвігуру і т.п. У першому випадку достатньо підтягуватись 8 раз за підход, у другому - максимум 12. Можна, звичайно, і заради цікавості ходити на турніки, просто щоб взнати на що ти здатен - тут я вже сперечатись не буду.

Впринципі, не залежно від мети (сила, м'ясо, інтерес) - честь вам і хвала, шановні турнікмени :ok: Але для новачків: перш, ніж займатись треба знати на які результати від цього ви сподіваєтесь, а не просто ходити аби всім казати "я моцний парєнь, бо я хожу на турніки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно говориш... все треба ділом доказувати... а не пантуватись шо ти бугато робиш :) ...

а турнікмени доказують не свою силу а свою техніку і вміння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормалььно :smile-zachot: ... з таких результатів легко починати качатись... головне це правильно і регулярно робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Куди саме ви ходите займатися?

ну зараз я не часто хожу(але намагаюсь це виправити), але нас можна зустріти на спорт майданчиках біля шкіл : 18, 22, 5.

Ти краще в лічку напиши коли захоч позайматися і тоді вже домовимось=))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скромне запитання: 12 раз - то нормально? То без тренувань

З.І. вага 69 кг

Та ну мало))50 треба :smile3:

Тренуйся :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В 19 школі багато тусовок ТБ (хто на к-сть, хто на фінти). Сам ходив рік. Турніки "ламають не по-детски".

Шкода, що в нас "воркаутске" двіженіє не розвинуте сильно, площадки спеціалізованої також під відкритим небом немає...Ну, хіба, на стадіон ВДУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Парни, а кроме подтягивания чем занимаетесь? Кто-то там писал про "трюки".....поделитесь, что именно за трюки. Про себя скажу, в свои 35 лет вес стабилен 64 кг (немного не добираю до нормы) и подтягиваюсь раз 15, да и "солнышко" могу покрутить без подготовки 25 раз. В более раннем возрасте (15-17 лет) крутился 60+40 раз и подтягивался 33 раза за голову......тренируйтесь на здоровье:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо "трюків" пробував робити флажок, "віс" (не ідеали..). Може б і інше робив, але спрямовувася на к-сть в одному підході ТБ. Мав вагу 74 - вирішив набрати хоча б 90. Вже півроку як "важким металом" в спортзалі увлєкаюсь. Вага виросла + 10кг. Після такого перериву спробував підтягнутись: 12 разів (півроку тому 23), а в брусьях прибавив за 40 разів. Буду включати в "качалці" підтягування з вагою, щоб не "втратити потенціал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

rusel33, нормально надіюсь і я буду в свої 35 хочаб 20 підтягуватись=)

Ну а на рахунок. трюків, то я багато чого вмію... коли создавав тему, то хотів шоб шось нове навчитись, а зара вже всі хочуть шоб я їх чомусь навчив ;) ;)... на даний момент відкриваю для себе трюки категорії джимбар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень интересно про джимбар читать, а главное смотреть!!(на Ютубе конечно) Я что-то похожее выполнял, думаю к весне прийти в форму. Может когда-нибудь в Луцке тоже будет свой клуб любителей данного увлечения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп-гоп

Помиляєшся, все таки гоп-стоп, тому що нормальні люди які займаються своїм фізичним вдосконаленням то не афішують це на показ, а собі помаленько досягають бажаних результатів, до тогож тренування на одинці на 30% ефективніше ніж групове.

А цей бред шо тут пишуть це гопнікі 100% нащадкі спальних мікрорайонів м.Луцька (дети пролетариата) :_07: і стубуденти політеха , "тіпа пацикі сам не пойду а пойду тільки кампанієй щоб мля побачили який я в стельку моцний перец-парень і яку піпісю довгу маю бо я нею 30 раз віджимаю", стандартний гопотській бред! Бачу такіх кожен день які на турнічкі групою йдуть на 18-ту а потом пацани в наш край по пифко і в дворік на лавку, то канешно дуже добре шо пацани зміцнюють себе всеж таки яка здорова в нас нація :_07: , але шось на думку йде одна фраза: " Нема ума,щитай каліка"

Якщо шочте себе випробувати пацикі і попантуватися то ласкаво прошу на настуний рік: в мене буде будівництво, 20-30замісів

бетону до першої половини дня кожен день , тачкі зі щебнем, піском, метання кірпічя, також буде залізо різноманітні арматути і швеляри, Отож буде повний спектр тренажерів і попантуєтесь хто шо вміє і скіко разів і знаєте якеї ви технікі і майстерності наберетеся ніякі турнікі і ніякі спотзали з цим не зрівняються :_07: А якщо цього замало то до вашої уваги ще повний спектр весняно-осінніх тренувань на сільського-господарських угіддях і полях (посів, збір, прополка Картопля,Буряк та інше) а гектарів то трохи є, ото б я хотів би побачитити як би ви після цього пантувались і мірялись піпіськами хто більше відіжметься :_07:

:0158: :0158: :0158:

:0125: Турник,качалка, пиво, дворик, газетами постелен столик

район,родная школа, мразь, учеба, девка первий раз

опять турник все жить охота, крепытся, тяготы, робота

корпоратив бухла по шею, весь отригался раз в неделю

потом опять качалка, спорт, для поддержания трусов

Но тут уж как ти не крути веть стропроцентний гопник ты! :0148::0125:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечно знайдеться ідіот який в відповідь на сарказм стане шось доказувати... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

albedo, строітєль чи аграрій?

В кожного свій "удєл": займатись спортом, пити пиво на ловочці чи цемент мішати.

Подивись в неті хоча б про поліатлон чи спеціалізовані сайти http://www.turnik.org/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

albedo, це повідомлення адресоване мені ????... якщо я збираю компанію на турніки це не означає шо це раді пантів.... якшо ти хоч раз був на 18 школі, то ти б побачив що я займаюсь вічно сам, але потім приходять куча народу і всі разом тренуються....

люди які займаються своїм фізичним вдосконаленням то не афішують це на показ

Зазвичай так воно і є, але якщо навіть займаєшся на показ, то на це збоку дивляться менші діти і хочуть собі також повторити... наприклад цього року на 18-тій займалось в 3 раза більше чоловік як минулого року... це вже хоч якись прогрес=)

і кого ти взагалі гопніком назвав ??, ті хто ходять на турнік пиво пити, зараз сидять десь бухають, а не тут обговорюють цю тему !!!!

І бетоном , щебенем арматурою і цеглою я кожен рік качаюсь, так шо не нада тут гнати, ніби ти вже такий вумний, а ми тут всі тільки пиво на турніках пємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...