Перейти до змісту

Продам Motorola ROKR E1


Drammer

Рекомендовані повідомлення

Продам Motorola ROKR E1 В користуванні десь 3 рокі одним власником. Стан телефону на 4 все рідне в ремонті не бу, не плавав. Від носіння в карманні потерлись кнопкі ну і сам корпус, але без "сколів" та знаків падіння об асфальт. В технічній роботі телефон на 5 хоть стоїть ще його рідна прошивка. Батарея тримає від 2 до 3 днів. До телефону додається флешка мікро сд на 512 мб. дві зарядкі одна оригінальна ( робоча) і китайська ( так на всякій случай, нова) і юсб шнур. Коробка з документами при переселенні були десь профукані. Любителів гучного та якісного звучання музикі (не в наушніках) рекомендую :ok: Ціна апарата 370 грн. звичайно торг і манібек ніхто не відміняв ;)

imey 356875001368120.

якщо буду мати можливість, викладу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обгрунтуйте будьласка свою ціну, якщо в теперішній час максимальна ціна за цей тел становить 170грн !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обгрунтуйте будьласка свою ціну, якщо в теперішній час максимальна ціна за цей тел становить 170грн !!!

2 alovin повір мені в цінах на мобільні телефони я орієнтуюсь досить добре і ціну беру не з неба, а з його технічного стану та подальшої служби телефону новому власнику, телефон перевірений і якщо потрібно дам манібек до 7 днів при ваганні покупця. Телефон вартий своїх грошей і торг нагадую ніхто не віміняв ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обгрунтуйте будьласка свою ціну, якщо в теперішній час максимальна ціна за цей тел становить 170грн !!!

2 alovin повір мені в цінах на мобільні телефони я орієнтуюсь досить добре і ціну беру не з неба, а з його технічного стану та подальшої служби телефону новому власнику, телефон перевірений і якщо потрібно дам манібек до 7 днів при ваганні покупця. Телефон вартий своїх грошей і торг нагадую ніхто не віміняв ;)

ну значить не дуже добре, оскільки тут за нього навряд чи більше 250 грн дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех,де ти раніше був,мобіла справді шикарна,по звучанню стерео динаміків подібного агрегата зараз тяжко знайти....маю зараз нокію 5800,але як мене не зраджує пам'ять,моторолка грає краще :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук дійсно там хароший, але в 5800 тоже нічьо ^_^ Фото попробую сьогодні зробити, або можете телефонувати 050 438 0640 і будим домовлятись, будете дивитись. Доречі ціна падає до 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300 грн - це дійсно багато для такого апарата! Якщо хочеш даю за нього 200 грн (максимум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300 грн - це дійсно багато для такого апарата! Якщо хочеш даю за нього 200 грн (максимум)

хай краще в мене залишиться за такі гроші які пропонуєш ти. Ціну ще трошкі зможу знизити, але не до такої суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2005 я купив новий в цумі за 670 грн. Класний апарат. Вшитий іTunes. Передача музикі переплюне більшість сучасних нокл. 2 динаміка, стерео, світломузика, титул - "Самий голосно-якісний на вулиці". З мінусів - корпус, в молодшого брата Е398 кращий, покритий гумовим покритям і взаємозаміний, в іТунес більше 100 пісень не всунеш. На даний час ідеально підходить дитині в школу, або як робочий телефон+плеєр (тяговий !!! в порівнянні з волкманами - нікакой різниці). Як музломан - Рекомендую.

P.S. Штекер там мікро 3,5 вроді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук дійсно там хароший, але в 5800 тоже нічьо ^_^ Фото попробую сьогодні зробити, або можете телефонувати 050 438 0640 і будим домовлятись, будете дивитись. Доречі ціна падає до 300 грн

РЕЗЕРВ ДО ВІВТОРКА)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук дійсно там хароший, але в 5800 тоже нічьо ^_^ Фото попробую сьогодні зробити, або можете телефонувати 050 438 0640 і будим домовлятись, будете дивитись. Доречі ціна падає до 300 грн

РЕЗЕРВ ДО ВІВТОРКА)))))

Резервую за Kaktus1990

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...