Перейти до змісту

Куплю заготовки для сходів з дерева


novosadss

Рекомендовані повідомлення

Куплю заготовки для сходів з дерева 12 шт. розміром 40-50х300х800мм.

Самі сходи металеві в підвалі є, потрібні лише сходини прикрутити.

Контакти в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі сходи зварені з квадратної труби на роботі (займаємось виготовленням металоконструкцій), тому ціну не можу сказати, бо зроблено за могорич. Там де мають бути самі сходинки, приварені металеві пластини 500х200мм, до яких прикрутяться дерев'яні сходи.

В ЕПІЦЕНТРІ бачив зрощені сходи 40х300х900мм соснові - 79,00грн/шт., на вигляд наче нормальні, але для мене ширина не підходить.

Тому шукаю інші, можливо хтось столяркою займається і зможе виготовити в розмір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі сходи зварені з квадратної труби на роботі (займаємось виготовленням металоконструкцій), тому ціну не можу сказати, бо зроблено за могорич. Там де мають бути самі сходинки, приварені металеві пластини 500х200мм, до яких прикрутяться дерев'яні сходи.

В ЕПІЦЕНТРІ бачив зрощені сходи 40х300х900мм соснові - 79,00грн/шт., на вигляд наче нормальні, але для мене ширина не підходить.

Тому шукаю інші, можливо хтось столяркою займається і зможе виготовити в розмір.

як я поняв то вам не підходить довжина, є 900мм а треба 800мм так? бо в першому повідомлені ширина пише 300мм і в епіцентрі є 300мм.

1)З якого матеріалу треба? можемо з сосни і з дуба, але це буде дорожче

2) точні розміри

3) якість яка має бути, чи допускається синє дерево якщо сосна, чи сучкі маленькі? чи ідеальне дерево має бути? шліфовка яка?

4) тоді можна підрахувати ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Сосна або щось недороге;

2) 40х300х800(довжина)мм або 50х300х800(довжина)мм;

3) Якість як в ЕПІЦЕНТРІ: не синє, без сучків, полотно зрощене, шліфоване.

Одним словом: чи вийде по якості таке саме як в ЕПІЦЕНТРІ і дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якості можливо і кращі, дерево не зрощене, а склеєне поширині, а от ціна дорожча, можу запропонувати за 95грн штука. Якби було більше сходинок булоб дешевше, а так що є то є. Такі сходинкі ідуть з монтажом як готова драбина по 40-45$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач, а яка різниця між зрощеним і склеєним? Які орієнтовні терміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач, а яка різниця між зрощеним і склеєним? Які орієнтовні терміни?

Зрощене якправило склеюєтя по довжині з невеликих кусочків (вигляд як ламінат). А склеєне, це з кусочків 80см, склеюється по ширині. Якщо почати в понеділок то докінця тижня може бути готове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...