Перейти до змісту

Продам Нокія6700сірого матового коліру(майже ексклюзив)


Skom

Рекомендовані повідомлення

корпус телефону повністю металевий повний заводьський комплект телефону 5 місяців в хорошому стані (нюанс полягає в тому що непрацює підсвітка клавіатури)все інше працює на 5із 5 1650гр (не ремонтувався бо небачу смилу коли розташування кожної клавіши знаєш на память ) В приват будь-ласка ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ФЛУДЕРИ ПРОХОДЬТЕ МИМО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон купувався за 2300гр привозився на замовлення тому не офіційний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальному покупцю завжди торг!! кому муляє не офіційність або відсутнісь підсвітки допоможу! колір телефону реально ексклюзив!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягаэться екслюзивныст кольру <_< ?!Я так поняв це Nokia 6700 Classic Chrome.Реальні фото пліз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://i.piccy.info/i5/52/47/574752/Foto0335.jpg gfhljy pf пардон за першу фотку я амтор і за якість фото
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягаэться екслюзивныст кольру <_< ?!Я так поняв це Nokia 6700 Classic Chrome.Реальні фото пліз...

Nokia 6700 Classic Matt Steel ЦЕ НЕ ХРОМ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягаэться екслюзивныст кольру <_< ?!Я так поняв це Nokia 6700 Classic Chrome.Реальні фото пліз...

Nokia 6700 Classic Matt Steel ЦЕ НЕ ХРОМ!!

зроби підсвітку !!! тоді точно куплять !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягаэться екслюзивныст кольру <_< ?!Я так поняв це Nokia 6700 Classic Chrome.Реальні фото пліз...

Nokia 6700 Classic Matt Steel ЦЕ НЕ ХРОМ!!

зроби підсвітку !!! тоді точно куплять !!!

якщо за тиждень не продам то напевно прийдеться все такі робити(просто така дрібничка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроби підсвітку !!! тоді точно куплять !!!

якщо за тиждень не продам то напевно прийдеться все такі робити(просто така дрібничка)

ага, дрібничка, особливо вночі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроби підсвітку !!! тоді точно куплять !!!

якщо за тиждень не продам то напевно прийдеться все такі робити(просто така дрібничка)

ага, дрібничка, особливо вночі

відверто кажучи я незнаю як увас але я знаю розташування кожної кнопки на память і мені необовязково дивитись взагалі на клавіатуру !(але як кажуть кожному своє)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без коиентарів!!!( вам треба лікуватись)!!!

ПРОДАНО закрийте-будь-ласка тему!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...