Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Питання в наступному:

Чи можна схрестити ОГО і Beeline в домашніх умовах? Основна вимога - інтернет щоб був від ОГО та прямий доступ до ресурсів мережі Beelin'а при 100 МБітах.

Якщо в когось є подібний досвід прошу поділіться! Ну й суху теорію теж не відкидаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципе не проблема - старый комп с тремя сетевухами - ставишь на него какой-нить програмный роутер, микротик например, - и прописываешь маршруты на ресурсы ..

вобщемто можно обойтись и средствами винды на твоем компе и двумя сетевухами - но мой личный опыт говорит что ето гемор, и работать будет через ж0пу .. но может у тебя получится wink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити так: білайновське ходить через білайн, все інше - через телеком. "Плюсувати" швидкість обох каналів не вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити так: білайновське ходить через білайн, все інше - через телеком. "Плюсувати" швидкість обох каналів не вдасться.

як це зробити?

Про плюсування мова не йде, лише про використання локалки Білайна.

ІР яку видає АДСЛ 192.168.х.х, білайн 10.х.х.х. Задача зробити так, щоб коли я в браузері набираю Берлога.нет він завертав на локальний ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго писати, все розжовано давно. Та й невідомо, що у тебе за обладнання, який комп, яка операційна система...

http://tinyurl.com/35kgtuq

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобщемто можно обойтись и средствами винды на твоем компе и двумя сетевухами - но мой личный опыт говорит что ето гемор, и работать будет через ж0пу .. но может у тебя получится wink.gif

Так кожен абонент білайну уже підключений до двох мереж, тобто локальної і vpn яка створюється при підключенні до інету. І все працює без проблем. То в даному випадку вистачить дві мережеві на комп'ютері, і прописати route

для мережі білайну

route -p add 10.0.0.0 mask 255.0.0.0 свой шлюз METRIC 1

і зробити модем шлюзом по замовчанню, для інету

# route add default 192.168.0.1

Поправте якщо помиляюся в чомусь :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо вдома 2 комп"ютера?

Варіантів багато ...

В тебе що уже є? пк під шлюз і модем(якщо так модель) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вивчи static routing або купи щось типу цього 3Com® OfficeConnect® Gigabit VPN Firewall або D-LINK DI-LB604, D-Link DFL-800 чи почитай тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

нічого вчити не потрібно, а тим більше купувати (окрім мережевої карти), якшо питання відкрите, або є глюки, передзвони мені розповім, в мене все працює на ура, навіть нічого прописувати не потрібно, там все бананно просто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого вчити не потрібно, а тим більше купувати (окрім мережевої карти), якшо питання відкрите, або є глюки, передзвони мені розповім, в мене все працює на ура, навіть нічого прописувати не потрібно, там все бананно просто

напишете потім сюди інструкцію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...