Перейти до змісту

Представник ІМ "Арована" в Луцьку


keepo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 466
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Keepo,спасибо за товар , ты, если надо маякни , насыплю тебе стаканчик. Кубу посадишь или еще что-то такое.(Пагастимон например):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Том, сайдекс вже прийшов, наберіть мене - домовимось про доставку. А наступне замовлення - відразу після вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також такий же 1 шт. замовлю, у вас ще не замовляв, хотів би уточнити коли приблизно буде доставка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSun HBL-301 II прийшло 2 замісь 4-х. Ще 2 буде впродовж тижня. Видавати буду в порядку замовлення (ARTUR031188, GVI711, belovr, kozakOleg), або домовляйтесь про заміну черги між собою.

Можливо комусь підійде SunSun HBL-501 II, один є в наявності.

ЗІ є ще 2 б/в SunSun HBL-501 II, дам покористуватись, якщо треба, поки не приїде замовлений.

Перепрошую за незручності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забуваємо, що почався період ставків, ставочків і фонтанів.

Підібрати все необхідне можна у відповідному розділі

З цікавинок привозив пилосос на батареї - IMG_3150.JPG

Набір для догляду за ставочком в 10 кубів - IMG_3151.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSun HBL-301 II прийшло 2 замісь 4-х. Ще 2 буде впродовж тижня. Видавати буду в порядку замовлення (ARTUR031188, GVI711, belovr, kozakOleg), або домовляйтесь про заміну черги між собою.

Можливо комусь підійде SunSun HBL-501 II, один є в наявності.

ЗІ є ще 2 б/в SunSun HBL-501 II, дам покористуватись, якщо треба, поки не приїде замовлений.

Перепрошую за незручності

Коли вже буде фільтр? Я то все розумію, що до затримки і чекав, але так довго, в мене той старий фільтр не працює, то це досить велика проблема, тому чекати такий довгий період це не варіант....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kozakOleg, так фільтри прийшли в зазначений строк. Можна забирати.

Мої телефони в підписі, ваших контактів нажаль не маю.

Всі замовлення в цій темі є в наявності, кого забув повідомити - наберіть на телефон, оперативно підвезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі замовлення в цій темі є в наявності, кого забув повідомити - наберіть на телефон, оперативно підвезу.

И мой заказ уже тоже есть?А то уже скоро месяц будет с момента подачи заявки , наверное из штатов везут по спец заказу с курьером :).Уже "мелочь" подрастает , хотелось бы их побаловать.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампа T8, Hagen Aqua-Glo, 30 Вт, 89 см.

http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=45_64&products_id=1054 - 1 шт.

Лампа T8, Hagen Life-Glo, 20 Вт, 59 см.

http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=45_64&products_id=1081 - 1 шт.

Кормушка автоматическая Resun AF-2009D.

http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=50_139&products_id=7042 - 1 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...