Перейти до змісту

Спортивне харчування


Eduardo

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім!

Хто знає де у Луцьку можна купити спортивне харчування?

Прошу відпишіть або дайте зсилкі на інтернет магазини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мається на увазі під спортивним харчуванням?

От наприклад, якщо ти хочеш наростити мишечну масу, то в атлеті куча "відер" - тільки приходь і вибирай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При великих навантаженнях просто не можливо їзсти стільки того ж мяса чи яєць, щоб організм отримав відповідну кількість необхідних речовин! Та й це дуже дорого обійдеться! А ось харчові добавки містять необхідні речовини в потрібній кількості і плюс вони мають таку структуру, яка максимально засвоюється організмом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча погоджусь, проконсультуватись з лікарем дуже навіть корисно! Чи хоча б почитати рекомендації де скажуть що і коли краще їсти! Наприклад можна і вдома пророщувати зерно і щодня їсти суміш з цього зерна, горіхів і меду :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Eduardo, дивися ПМ, скинув координати людини яка постачає таке добро на всю область, відповідно і розуміється на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вже знаю що мені потрібно і в яких кількостях.

Просто хочу купити або прицінитись по таким позиціям як протеїн креатин та гейнер і все від PRO NUTRION.

І якось не дуже хочу преплачувати і купувати у таких місцях як Інтератлетика чи щось тому подібне я шукаю де дешевше, тому що це не є дешеві забавки і тільки на одній із трьох необхідних мені позицій можна зекономити до 100гр. от і спитав можливо десь у луцьку є спеціалізований магазин. А з інтернету з інших міст я і сам можу заказати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pro Nutrition не радив би. Пише що румунське а насправді справжнє га...о. Не ведись на його дешевизну. Краще візьми продукцію провіренний фірм такіх як ultimate nutrition, optimum nutrition. Заходь до мене в глобус на 2-ій поверх. Можна щось підібрати

p.s. комрадам з борди знижкі :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pro Nutrition не радив би. Пише що румунське а насправді справжнє га...о. Не ведись на його дешевизну. Краще візьми продукцію провіренний фірм такіх як ultimate nutrition, optimum nutrition. Заходь до мене в глобус на 2-ій поверх. Можна щось підібрати

p.s. комрадам з борди знижкі :-)

а яка середня ціна гейнера за 1кг з того що ти написав вище?

на рахунок Pro Nutrition то він працює гейнер + креатин і я за місяць набрав 7,5 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу тут є люди які розбираються у спортивному харчуванні

Таке питання

Скільки часу треба їсти добавки щоб вага не спадала після закінчення їх прийому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє-нє! То не метан, який затримує воду. Якщо жерти гейнери і всякі там різні амінокислотні порошочки, то після зупинки набору маси (коли вже на силу наприклад хочеш працювати) маса залишається, але організм постійно треба забезпечувати нормальним харчуванням, яке треба для цієї маси. І все, нікуди вона не дінеться.

Але якщо плюс до гейнерів і креатину ти вживаєш ще якісь стероїди, то це вже інша розмова ;)

Eduardo, напиши свою вагу, зріст, вік, стаж тренувань і взагалі нафіга ти тренуєшся. Тоді можна буде більш детальніше тобі усьо розказати. Але ще краще - зайди на спеціалізовані форуми. Ось для прикладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти вчив біологію людини,то знав би,шо тіло на 80% складається з води!чи ти думаєш,шо ті 7,5кг то чисті м'язи?"метан" і креатин є азотистими сполуками!Відповідно затримують воду! Ще раз кажу читайте л-ру :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце в тебе логіка... :D А що таке "чисті м'язи"? Це висушений концентрат якийсь? :) Я думав ти мав на увазі, що + до "чистих м'язів" затримується лишня вода (реально лишня, яка просто роздуває тіло). Мабуть не так тебе зрозумів

пс: кхе-кхе... Люба амінокислота це "азотиста сполука". Отже, м'ясо, яйця, горох і т.д. затримують воду - так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. вага яку набрав за місяць не показник ) я і 20кг можу набрати і без гейнера. буду їсти кілограм рису в день і кілограм куркі )) з тих 7 кг. 6.8кг сала)) не сприйми як образу. говорю по своєму досвіду. На натуральних харчах за місяць. просто не можливо набрати чисту вагу, тобто без жирової тканини. В основному це вода і сало. розганяється метаболізм. тренуєшся і організм всмоктує усе що йому даєш. від того і значний приріст ваги. (в тому числі трішки мязевої)

Як на мене найкраща комбінація з добавок це білок+глютамін+комплексні аміно (інколи ще бцаа і креатин.). Усі інші супер модні добавки ) це ті ж добавки тількі в модній баночці з надписом типу super vaso-nano-gyper complex.

Також скажу що вага після прийняття добавок не спадає. головне не закидати тренування і харчуватись. так як харчувався приймаючи добавки. Добавки це не стероїди, з яких зліс і половину ваги, що набрав оставив в туалеті в той же день )))

Впринципі без гейнера можна спокійно обійтись. Це тіж самі вуглеводи тількі в іншій формі. Якщо не виходить регулярно харчуватись. бери їсти з собою в універ чи на роботу. Я наприклад так і роблю. І спокійно можу харчуватись на роботі 3-4 рази. Плюс гроші що пішли на гейнер краще витратити на щось корисне, наприклад білок :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріст 174

Вага 72

Вік 22

Стаж тренувань 1 рік

стероїди не вживаю

креатин + гейнер 1 місяць

Ну розкажіть мені що і до чого.

Займаюсь для себе хочу мати приємну зовнішність та наростити мм.

А про воду там хто розказує то я це знаю.

За 7.5 кг я просто хотів сказати що PRO NUTRION працює а всі відразу ЧИТАЙ ЛІТЕРАТУРУ  :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби нормальна вага для такого зросту. Сумніваюсь, що ти виглядаєш худим... Чи жиру багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби нормальна вага для такого зросту. Сумніваюсь, що ти виглядаєш худим... Чи жиру багато?

жиру майже немає тільки на животі прослойка але рельєф пресу при напруженні видно а що до нормальної ваги то я хочу 78 - 80 кг 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб дійти до 78-80 можеш не вживати нічього. візьми комплексні вітаміни daily formula і їж 5-6 разів на день. малими порціями. і по більше білка. Результат не заставить довго чекати. Через місяці 2 досягнеш тієї ваги, що хотів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в Univers на Кравчука.

Запитай Сергія скажи що на форумі відправили до вас.

Він все розкаже і пояснить. І коротко розкаже які виробники і чим відрізняються.

Можеш невеличку знижку попросити якщо щось підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що може сказати за спортивне харчування виробника CALIFORNIA FITNESS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я такого в нас не бачив. І не пробував. зазвичай усі американського виробництва .мають хорошу якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що порадите комплексні вітаміни daily formula чи вітчизняні Супрадин для загальної підтримки організму у весняно-осінній період?

Де можна купити daily formula і по якій ціні? Супрадин близько 70 грн за упаковку 30 драже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут багато хто кричав про літературу що можете порадити?

вкажіть конкретно автора і назву

цікавить література не про фітнес і не про бодібілдинг  а конкретно про заняття у тренажарному залі і не такого типу як від скелета до атлета і все тому подібне такого в неті хватає мене цікавить література в якій буде все чітко без зайвого сміття і філософії 

можливо є якась спецлітература для інструктора дуже цікавить 

що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...