Перейти до змісту

Call of duty Multi player


hitman14

Рекомендовані повідомлення

ага... ви не думайте шо з цією піраткою зможете грати в інеті :D

краще хоча б создавати на зовнішньому ІР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 285
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

То давайте погоцаєм на зовнішньому трафу, там треба буде скачати патч 1.5 (36 метрів) якщо треба скачаю, і тоді на фіваровських сєрваках будем лабать..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И как ты собираешься играть???? Ну ... яяяяяяяяяяяsuper_smilies044.gif тоже хочу погоцать, но как???super_smilies103.gif

А...я понял ... ты просто не знаешь что теперь по сетки фиг поиграешь ... нужно тока через внешний ...super_smilies042.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через зовнішній траф це тоже варіант. Годинку другу можна побігати. Тим більше що мені і раніше як виняток за те шо я сервер крутило зовнішній трафік. Просто треба перепробувати усі можливі варіанти і вибрати оптимальний з найменшим пінгом для комфортної гри без лагів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуно просто что бі ктото настроил свой счётчик трафега между подсетями и включил трафег)

кста када подсети опять откроют? никто не нает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому хто придумає як грати в КОД за рахунок міського трафіка буду кожний день ставити +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут думати… Все і так зрозуміло. Це питання до адміністраторів. Тут потрібно або відкрити трафік між мережами, що просто але мало ймовірно. Чи поставити сервер для ВМ, що складніше та більш функціонально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

COD MP 1.5 build linux-i386 Nov 15 2004

Э така фігня.

Яким клієнтом до цього можна конектитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...