Перейти до змісту

Call of duty Multi player


hitman14

Рекомендовані повідомлення

Екзамен ето отстой я на них забил))) :P И нормально и оценки нормальные а если 3 поставлять хоть не обидно потому что не чего не учил))))) :P:P

А если подумать ... на 3 ничего не надо учить, то на 5-ть надо 1-н день посидеть за билетами :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 285
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Зачем убивать время на шпоры, если можно по0минималу зашпилить в Код!!! )))

Игра игрой, но учеба тоже важна ...

Подкл! Сервер запущен! Vasiliy Zaecev порвёт всех на Гымно ))) шучу...

А если не подключюсь, то те порвешь!!! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем убивать время на шпоры, если можно по0минималу зашпилить в Код!!! )))

Игра игрой, но учеба тоже важна ...

Точно сказано :angry: Іду я читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно сказано :P Іду я читати

Правильно ... почитай часик и 20 мин. поиграй ... потом опять часик ... и так далее ... я так сегодня на 5 сдал :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра здам останній екзамен, і тоді нормально зможу пограти :P:P:P

А че за экзамен??? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2фактор..

Хули ты так паришся на счёт вышки ..??? я Сэрэде сдал на 4?) сдал хотя и нех не учил я .. и ты Гинайлу минимум на 4 сдаш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavlov !! :lol:

:lol:

Добре. Скажи чим вона тобі так сподобалась? Коли всі кемперять з оптикою так шо у вікно навіть виглянути небезпечно, перебігти через вулицю вдається в одній спробі з десяти. По моєму це не дуже прикольно. Хоча командну гру на цій карті варто спробувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavlov - це карта для гри в кращого Снайпєра :lol:

Мені в принципі всерівно яку карту грати, головне щоб більше народа було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як прикольніше грати: командами чи кожний сам за себе?
лучше команда на команду
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тип гри behind the enemy lines. Якщо я правильно зрозумів суть гри, то один грає проти всіх. Його завдання протриматись як можна довше і більше фрагів настріляти. Вбивця жертви сам стає жертвою і грає один проти всіх. За час і фраги жертва отримує очки. Виграє той, хто набере певну суму очок. Може спробуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavlov !! :lol:

^_^

Добре. Скажи чим вона тобі так сподобалась? Коли всі кемперять з оптикою так шо у вікно навіть виглянути небезпечно, перебігти через вулицю вдається в одній спробі з десяти. По моєму це не дуже прикольно. Хоча командну гру на цій карті варто спробувати :lol:

макс это и есть война))) когда не знаеш где противник... итхо перебегаеш по улице... медленно садишся возле окошка ищеш какого-то зазевавшегося идиота и медленно спускаеш курок... наблюдпя как мозги твоего противника размазываютцо по белому снегу. :lol: .. я лично не понимаю в чём прикол на войне бегать по улице как по бродвею!?) :lol: это же совсем тупо... гораздо интерестнее создать свой театр действий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається Camping. Як на мене, то цікавіше бігати командами, штурмувати будинки або просто влаштовувати стрілянину банда на банду :friday::blink::mdr: При чому, тут вирішує рольне те, хто вигідніше з оптикою засів, а як люди діють в команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається Camping. Як на мене, то цікавіше бігати командами, штурмувати будинки або просто влаштовувати стрілянину банда на банду :blink::mdr::D При чому, тут вирішує рольне те, хто вигідніше з оптикою засів, а як люди діють в команді.

Согласеен ... если играть на "павле", то тока командной игрой ... один прикрывает другого ... вот это война ... :friday::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...