Перейти до змісту

Переробити .avi в DVD


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

Суть питання. Є 2 фільма в форматі .avi сумарна вага 2 Гб. Як записати ці два фільма в DVD форматі, і зробити до них гарне меню, кароче зробити як ліцензійні зборники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть питання. Є 2 фільма в форматі .avi сумарна вага 2 Гб. Як записати ці два фільма в DVD форматі, і зробити до них гарне меню, кароче зробити як ліцензійні зборники.

ConvertXtoDVD3

тобі в поміч,ще й не таке може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть питання. Є 2 фільма в форматі .avi сумарна вага 2 Гб. Як записати ці два фільма в DVD форматі, і зробити до них гарне меню, кароче зробити як ліцензійні зборники.

це можна зробити за допомогою програми Nero StartSmart. відкриваючи програму, у закладці "photo and video" є опція "make your own DVD-video". за допомогою цієї опції і робляться двд диски, типу ліцензійних. сам пробував не раз. спробуй і ти. бажаю успіху

впевнений, саме цей спосіб найпростіший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ConvertXtoDVD

pox яка версія. І меню, і конвертить і ..і .і.. кароч класна прога.

Або платна версія Ashsmpoo Burninig Studio

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз  роблю менюшку до диска, вирішив використати  convert X to DVD . Чи то я такий необізнаний чи то так має бути, но вона мені дуже довго конвертирує, 2 години пішло 4.4 гіга. Це так і має бути? а то всі пишуть шо швидка-швидка прога, я думав 5 хвилин максимум, а тут 2 години))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз  роблю менюшку до диска, вирішив використати  convert X to DVD . Чи то я такий необізнаний чи то так має бути, но вона мені дуже довго конвертирує, 2 години пішло 4.4 гіга. Це так і має бути? а то всі пишуть шо швидка-швидка прога, я думав 5 хвилин максимум, а тут 2 години))) 

Залежить від твого процесора.Може бути й дві години,може й більше.

За п'ять хвилин нічого нормального не зробиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я так поняв що якщо хочу щоб була менюшка на двд диску то фільми неможуть бути просто у форматі аві? обовязково треба перекодовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть Windows 7 і я найшов на компі прогу DVD maker, вирішив попробувати. Одразу декілька .avi фільмів робити на DVD не можна :( вирішив робити один. все виявилось на диво просто, але конвектувало і записувало десь 4 години!!!! В результаті отримав, гарну відео менюшку з двома меню (просмотр й сцени)

а я так поняв що якщо хочу щоб була менюшка на двд диску то фільми неможуть бути просто у форматі аві? обовязково треба перекодовувати?

Я тож так думаю, але відповіді ще не знайшов

post-9068-1283024244,34_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...