Перейти до змісту

Потрібна допомога по оскарженню постанови ДАІ


lutskyura

Рекомендовані повідомлення

Дуже потрібна допомога!

Хочу оскаржити постанову ДАІ, яка була винесена на місці тим же інспектором що склав протокол.

Розкажу ситуацію:

Був я в Рівному, получилось так що коли їхав по вулиці Міцкевича на перехресті з вулицею Соборна повернув направо тобто виїхав на Соборну, знака рух заборонено я не бачив якшо чесно, хоть і дивився. Потім на вулиці Соборна я розвернувся і поїхав в іншому напрямку, через метрів так десь 300-400, зупиняють мене ДАІшніки.

Причиною зупинки вказав "проїзд під знак 3.1 рух заборонено", і почав складати протокол. Склав протокол зі статтями практично не ознайомив. Написав що розгляд адмін. справи відбудеться через 10хв на тій самій вулиці і на тому самому місці. Я розписався що ознайомлений з місцем та часом розгляду справи. Написав що з протоколом не згідний, нічого не порушував. І підписався, потім він взяв протокол і зупинив дві машини, і записав їх як свідків і відпустив. Потім той же інспектор виписав постанову, зі штрафом 340грн., хоча я безробітний, і я розписався що отримав примірник постанови.

Я рахую що дії інспектора неправомірні.

Скажіть будьласка як мені діяти в цій ситуації?

Напишіть приклад скарги (чи позов, правильніше) в суд. Допоможіть у вирішенні цього питання.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...