Перейти до змісту

Розкрій ЛДСП


Sant

Рекомендовані повідомлення

Необхідно порізати декілька листів ламінованого дсп, причому є фігурні деталі. Плюс, щоб можна було поклеїти кромку. Цікавить вся можлива інформація ( місце\телефон\якісно чи неякісно ріжуть(чи є сколи на торцях і наскільки рівно)\ціна\треба підвозити своє лдсп, чи є на місці\доставка самостійна чи можна в них замовити.

Сьогодні був на тарно-бондарному, там все мене влаштовує тільки криволінійні деталі вони не ріжуть, тому не підходить. Якщо когось цікавить то там плити лдсп розміром 2440*1830 коштують приблизно 200грн, плюс порізка одного листа 25 гривень( не залежить від кількості розрізів. Двп 2800*2070 - вартість 80грн, порізка аналогічно. Кромку клеять 2грн за метр(ціна коливається в залежності від кромки)

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Незнаю на рахунок ламінованого ДСП, але звичайне ДСП ріжуть на ТОВ "Факторія", що на Конякіна, 6 (773280).

Фігурний та прямолінійний розкрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Незнаю на рахунок ламінованого ДСП, але звичайне ДСП ріжуть на ТОВ "Факторія", що на Конякіна, 6 (773280).

Фігурний та прямолінійний розкрій.

Так за факторію знаю, але там не клеять кромку. Самі розумієте возити спочатку на порізку а потім на поклейку не хочеться.

Але за інформацію дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...