Jump to content

Велорух у Києві


Recommended Posts

У Києві біля кожного магазину з'являться парковки для велосипедів

З наступного року біля всіх супермаркетів, торгово-розважальних центрів і спортивних центрів буде встановлено вело-та мотостоянки, пише газета Сегодня.

Як пише видання, про це йдеться в проекті рішення Київради, за який планують проголосувати вже на найближчій сесії у вересні.

"Створювати стоянки для двоколісного транспорту будуть прямо на парковках авто. У містах Європи велостоянки стоять навіть біля дрібних магазинів, у нас же поки це рідкість: нещодавно презентували лише одну на Позняках. Асоціація велосипедистів не раз просила мерію створити велостоянки, але там відповідали, що в бюджеті немає коштів. Підприємці не проти", - сказав адміністратор великого ТРЦ на Оболоні.

Нагадаємо, в червні на Позняках київські велосипедисти встановили парковку європейського зразка.

За даними Асоціації велосипедистів Києва, у столиці налічується близько 15-ти тисяч велосипедистів.

Нагадаємо, в травні Асоціація велосипедистів Києва (АВК) звернулася до столичної мерії з проханням передбачити в міськбюджеті на 2010 рік кошти на облаштування велосипедних доріжок.

Link to comment
Share on other sites

Проблєма в тому, що рішення приймається на ххх грошей, а реально виділяється ххх/5 грошей. Так от питання в тому чи потраплять ці велостоянки в оцих ххх/5?

Крім того, мені цікавий механізм. Зазвичай, територія парковки біля супермаркета - це територія, яка або належить цьому маркету, або в оренді. Не уявляю як можна виділити гроші з міського бюджету на облаштування території, яка належить приватній фірмі.

Ми якось обговорювали з діфото такий варіант: написати листи від АВЛ або міськради, або спільний з рекомендацією магазинам постворювати велостоянки біля себе. Тобто вони за свої гроші ставлять стоянки, а міськрада з АВЛ піарять це діло: організовують прес-конференції, круглі столи, створюють додаткові сторінки на сайтах, бігборди або, наприклад, розробити карту велостоянок, чи нанести велостоянки на туристичну карту міста і т.д. Тіпа як тема на борді (оценка велолояльності...). Це ж реклама.

Link to comment
Share on other sites

У Києві до 2011 року планують облаштувати чотири велодоріжки

Київська міська державна адміністрація прийняла рішення побудувати чотири велодоріжки до кінця 2010 року.

Як говориться в повідомленні Асоціації велосипедистів Києва, у суботу, 7 серпня, київські велосипедисти пікетували будівлю міськадміністрації з вимогами виконати обіцянки щодо відкриття велодоріжок.

Після дискусії велосипедистів з виконуючим обов'язки голови Київміськадміністрації Олександром Поповим чиновник пообіцяв велосипедистам, що до кінця року в Києві буде відкрито велодоріжки на проспекті Бажана, Дніпровській набережній, на вулиці Здолбунівській і на споруджуваному Дарницькому автомобільно-залізничному мосту.

У цілому вимоги велосипедистів полягають у будівництві до червня 2011 року 50 км доріжок, а також у виконанні програми, затвердженої на сесії Київської міської ради в 2009 році, і облаштуванні 168 км доріжок до квітня 2012.

Згідно з програмою, будівництво доріжок обійдеться місту в 100 мільйонів гривень.

Як повідомляло агентство, 24 грудня 2009 на своїй сесії Київрада вирішила облаштувати на території столиці 17 велосипедних маршрутів в 2010-2011 роках.

Ці маршрути будуть називатися: Мале кільце, Теремки, Київ-Московський, Дніпро, Харківський, Троєщина, Бровари, Труханівська, Вишгород, Виноградар, Лесі Українки, Поділ, Перемога, Борщагівка, Центр, Пирогово, Площа Шевченка.

У Києві налічується близько 15 тисяч велосипедистів.

Нагадаємо, минулого тижня київська влада заявила, що з наступного року біля всіх супермаркетів, торгово-розважальних центрів і спортивних центрів буде встановлено вело-та мотостоянки.

Link to comment
Share on other sites

пікетували щоб прийняли рішення.

тепер будуть пікетувати, щоб це рішення виконували.

прийняти рішеня це не важко. Набагато важче його виконати особливо в умовах кризи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Насчет велопарковок в Киеве. Популизм это был. Ничего подобного до сих пор там нет. Да и смысл в этих парковках без охраны? Я даже с замком вел не оставлю. Срежут в два счета, какой бы замок не был. Даже такой:

velozamok_kryptonite.jpg

... или унесут вместе с парковкой.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...