Jump to content

Прошу підказати КПК


Recommended Posts

Є бажання купити КПК до 250 у.о. Оскільки доцього даними девайсами некористувався, то прошу бордовців щось порадити... Зараз нарив непоганий варіант

Asus MyPal A686 (Intel 312Mhz/128MB Flash&64MB SDRAM/SD/irda/BT/GPS/Win Mobile 6.0)

Достойний чи можливо в даному ціновому діапазоні є щось краще?..

Основні вимоги які хочу бачити: GPS :rolleyes: + булоб дуже актуально Wi-fi

Буду дуже вдячний за поради! +1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Хоча вже пізно, але скажу.

Заради навігації в авто, можна взяти з більшимим екраном і за менші гроші. Та й виходити в інтернет, чи працювати з офісними документами на такому екрані - досить складно і незручно. Але це моє ІМНО.

У мене 632N, коли я його брав (5 років тому), то такого вибору ще не було. Основне призначення - одноденні піші походи - тут він себе виправдовує. З вимкненим екраном - до 8 годин роботи. Треба тільки від дощу ховати, але в лісі заблукати не дасть. Використовую і в автомобілі, але тут бажано з більшим екраном. Хоча по великому рахунку, для поїздок по Україні такої вже нагальної потреби в навігаторі немає. От якби в ньому була ще й камера, то можна було б використовувати КПК ще й як реєтратор.

5 років тому, я за свій заплатив приблизно 1600 грн., десь біля 300 зелених. Помоєму весною 2006, брав колезі 696 - це в принципі той самий 686, тільки дорожчий бо процесор швидший і коштував він ~ $270-330. 686_модель - приблизно на рік молодша за мого, а ціна, як за новий, та йому красна ціна 800 грн. Люди хочуть продати за те, за що купили в минулому сторіччі :). З гарантією, там теж цікава історія, боюсь побрехати, але приблизно - рік гарантії з дати продажу, але не більше двох років з дати випуску - щось таке. А я так підозрюю, що вони вже давно зняті з виробництва - значить гарантії, навіть на новий, скоріше всього небуде, або буде фікція.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...