Перейти до змісту

хтось з форумчан займаэться SWB?


maluj

Рекомендовані повідомлення

Цікавить чи цей сітковий маркетинг приносить комусь прибутки! Прошу писати в тему тільки тих хто безпосередньо має справу з SWB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупа фінансова піраміда, для реєстрації потрібно 480 грн, не ведися на те. Там потім тобі потрібно наберати людей. Херня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупа фінансова піраміда, для реєстрації потрібно 480 грн, не ведися на те. Там потім тобі потрібно наберати людей. Херня!

Дякую! Може ще хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є родичі, які пару тижнів як заліпли на цю шнягу. Поки, як кажуть, ні рубля не потратили - клацають анкєти під чужими логінами. Деталей не знаю - тому нічого толком не розкажу.

Імхо, АОМММ. Як буде толкова робота, то і не буде потреби в такому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дзвонив, навіть зустрівся з тою людиною яка хотіла мене зареєструвати. Я кажу "добре буду працювати." А він мені каже 480 грн мені на карточку закинь, тоді буде твій акаунт активований. Далі я вдав вигляд ніби мені це дуже цікаво. Що то за робота, щоб перед тим як працювати треба дати гроші. Приходите ви на роботу і вам кажуть, давайте 2000 грн, щоб ми вам табуретку виділили(місце в офісі).

Доречі є сайт який зробив бота для цього "бізнесу" і там пише на ньому "Впусти бота в бизнес"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания «SWB» – это команда единомышленников! Мы живем с Богом, и все, что создается нами, – от Бога! Наши проекты не похожи на другие, многие из них просто непостижимы – но всегда успешны!

8497c0b83c79af879f29f0b8062b4dbe.png

:jeer: - вбило наповал.

Хоча, лох ведеться на ключові слова - в цьому проекту це слова "бабло" і "бог" дають наперед передбачуваний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теща в тому свб,н1коп1йки не заробила,натом1сть вже вс1х достала,вже подумуем ус1ею с1мею,здати 11 в дурку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 2-є знайомих там працюють. заробляють нормально, але є свої приколи. там треба заповняти анкети, типу перегляд реклами. часом анкети бувають на 1500 питань. тобто можете уявити, скільки по часу це займає. хоча є й маленькі. загалом всі зізнаються, що це - класична піраміда. і проіснує вона ще роки 2 в найкращому випадку :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не один сетев1к не визнае що в1н нехрена не мае,так як йому ще треба вас завербувати.Сетевий маркет1нг то як наркоман1я,людин1 ламают мозг1.В мене в с1м1 двое таких хворих,в1д них в1двернулись друз1(за винятком таких самих хворих),уникають родич1,вам воно треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...