Перейти до змісту

Потрібні на роботу


shur1k

Рекомендовані повідомлення

На роботу потрібні менеджери зі збуту. Бажано наявність власного а\м. Офіційне працевлаштування. ЗП - по домовленості

Тел: 78-90-77, 0503783126

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

потрібні ще менеджери))

Для деталей телефонуйте по номеру 78-90-77, 0503783126

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо звонити лишній раз?? + гроші тратити...

давай в двох словах розказуй.... які товари, що за фірма і т.д.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы таких горе работников, которым лень набрать номер и позвонить, никогда бы на работу не взял, если уж такое лень, чем они тогда вообще будут заниматься  на работе  :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы таких горе работников, которым лень набрать номер и позвонить, никогда бы на работу не взял, если уж такое лень, чем они тогда вообще будут заниматься  на работе  :lopata:

не дуже змістовне повідомлення... як і моє...

а якщо дати трошки більше інформації, то буде меньше зайвих звонків а значить більше часу на роботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы таких горе работников, которым лень набрать номер и позвонить, никогда бы на работу не взял, если уж такое лень, чем они тогда вообще будут заниматься  на работе  :lopata:

не дуже змістовне повідомлення... як і моє...

а якщо дати трошки більше інформації, то буде меньше зайвих звонків а значить більше часу на роботу!

саме в точку!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы таких горе работников, которым лень набрать номер и позвонить, никогда бы на работу не взял, если уж такое лень, чем они тогда вообще будут заниматься на работе

А я б попросту банил горе-работодателей, которым впадлу написать конкретные условия и з.п. Уже писал в одной из соседних тем, что неужто так приятно общатся с 90% кандидитов, которым не подходите ВЫ, или которые не подходят ВАМ? ИМХО, гораздо проще написать сразу требования и условия и тогда звонить будут не 100 человек в день, а лишь 5-10 реально азинтересованных...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони мабуть заробляють на вхідних дзвінках... :))

дійсно, нормальний роботодавець ахінею типу "є робота - дзвоніть" писати не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага а коли подзвониш починаються репліки:

- а ви пийдіть

- а ми все розкажем і покажем на місці

- і захватіть ручку і паспорт з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага а коли подзвониш починаються репліки:

- а ви пийдіть

- а ми все розкажем і покажем на місці

- і захватіть ручку і паспорт з собою.

Це вже типу анекдота виходить)))

я недавно сходив по такій пропозиції....

писав анкету на експедитора, відбір був ніби на директора, мене привітали з проходженням першого етапу і сказали прийти завтра в костюмчику на 9-00 і не запізнюватись... я прийшов, до мене приставили людину яка ніби мене мала щось навчати... він завіз мене в якийсь "гендель" замовив чай(з пакетика в пластмасовому стаканчику) і 15-20хв розказував про роботу, але головне не говорив... я попросив щоб сказав точно що потрібно мені робити...

цитую його слова:"Ми вам даєм сумку в якій буде декілька книжок і ви ходите по Луцьку і їх продаєте якщо це вам підходить то прошу сказати про це на протязі 20 сек"

питання: "невже їм так приємно коли їх посилають саме під час навчання??"

якби мені сказали потелефону зразу що і як, то невже ж то я забирав би свій і їхній час???

роботодавці робіть висновки!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю людей, які на тих книжках собі зробили непогану кар'єру. Але це було давно. Років 10 тому. Зараз тих "продавців" я посилаю під тричорти. А особливо наполегливим та завзятим - дістається чимось в догонку. Степлером, або що важче під рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыыы...так би їх зразу посилали з тими книжками

а є інші варіанти?? хоча мені один друг сказав що зря я відмовився... бо його знайомий дуже добре заробляв на цій штуці.... я і його послав)))

Знаю людей, які на тих книжках собі зробили непогану кар'єру. Але це було давно. Років 10 тому. Зараз тих "продавців" я посилаю під тричорти. А особливо наполегливим та завзятим - дістається чимось в догонку. Степлером, або що важче під рукою.

зараз таких продавців 98%-99% несприймають))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...