Перейти до змісту

Графічний редактор


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

допоможіть обрати графічний редактор типу Photoshop, щоб чим поменше хавав систему. Він буде встановлений на нетбук Asus Eee PC 900. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о портабле можна попробувати. можливо ще хтось знає/використовує щось подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GIMP

на такій машині буде норм піде! а під ф-жопом еее рс висіти буде

в мене на eee pc 701 стоїть GIMP, і на основному компі також ним користуюсь. Редактор класний - легкий (як за роміром так і по споживанню ресурсів мшини), укр/рус мова, безкоштовний, кросплатформений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому GIMP робоча область поділена на 3 вікна можна їх якось закріпити в одне ціле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='07 июля 2010 - 01:11' timestamp='1278454263' post='526917']

в цьому GIMP робоча область поділена на 3 вікна можна їх якось закріпити в одне ціле?

забудь і стри нафіг це кошмар, а не програма. 

Якщо ти не знаєш нічого більше про засоби для роботи з вікнами, крім операції "закрити вікно", то це твої проблеми , а не проблеми GIMP.

GIMP з самого початку розроблявся, як linux-програма, де доступні можливості групування вікон, робочі столи і т. д., хоч в останніх версіях розробники мали додати режим одного вікна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім дякую! скачав портабле Photoshop CS5 працює на ура :smile-zachot: . Прошу тему закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на слабеньких компах отлично идет Paint Shop Pro 7. проблемы могут быть только с поддержкой каких-то ультрасовременных графических форматов, в остальном же - отличная рисовалка :ok2:

а GIMP @ Windows - таки да, ужоснах. я дважды пробовал пользоваться и дважды сносил. впрочем, определенные удобства в интерфейсе там имеются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc мене не цікавить історія гімпа, а цікавить графічний редактор який мало хаває систему і зручний, що і описав в пості №1.

ЗІ і не треба відстоювати свій гімп, сама назва за нього все говорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С точки зрения домохозяек, опции:

Paint: вскипятить воду, вкл/выкл

Photoshop: нагреть духовку, охладить холодильник, нарезать кубиками/соломкой

GIMP: придумать концепцию кипятильника и способ заливки воды через дно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С точки зрения домохозяек, опции:

Paint: вскипятить воду, вкл/выкл

Photoshop: нагреть духовку, охладить холодильник, нарезать кубиками/соломкой

GIMP: придумать концепцию кипятильника и способ заливки воды через дно

:smile3:

Jasc PSP 7 - детская плитка для кипячения воды в 50-мл кастрюльке

Corel PSP X - всё та же пластмассовая плитка, но весом в полторы тонны и размером с шкаф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc мене не цікавить історія гімпа, а цікавить графічний редактор який мало хаває систему і зручний, що і описав в пості №1.

Де я тобі тут GIMP пропонував використовувати? Перечитай ще раз мій коментар спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='07 июля 2010 - 19:21' timestamp='1278519675' post='527387']

мій кастомер попросив файл у гімпі, я поки три слова написав думав мозг паламаю, в той час коли у шопі всьо під рукою.

Це не вина програми, шо ти нею користуватись не вмієш. Користувачі GIMP те ж саме можуть сказати про роботу в фотошопі.

GIMP почали розробляти пізніше за твій фотошоп. І якби все так добре було в фотошопі, то вони просто б зробили б його клон, а не розробляли свою концепцію роботи редактора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc мене не цікавить історія гімпа, а цікавить графічний редактор який мало хаває систему і зручний, що і описав в пості №1.

Де я тобі тут GIMP пропонував використовувати? Перечитай ще раз мій коментар спочатку.

шановний а давай ти перечитаєш уважніше, тим більше що я не писав, що ти мені пропонуєш його використовувати, читай:

2 case0lc мене не цікавить історія гімпа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму була така акція від Adobe, де українську версію вони продавали за 300$. Так що конкуренція з GIMP все таки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трохи запізно я зі своїм постом... Але краще пізно ніж ніколи))

Я от інколи користуюся таким от СЕРВІСОМ

Так би мовити "Фотошоп онлайн"... Функціонал достатньо великий, інструментарій дуже схожий на Фотошоповський :rolleyes:

Може комусь пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...