Перейти до змісту

Є питання про оперативну память


Рекомендовані повідомлення

Є до вас питання про оперативну память в двохканальному режимі.

Ось є у мене дві планки DDR3 одна на 2гб а друга на 1гб.

Обидві мають однакову частоту і виробника.

Ось і мене цікавить чи будуть вони працювати в двохканальному режимі якщо ємність памяті у них різна ?

Буду дуже вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив не заморочуватись тим двоканальним режимом. Він суттєво ні на що не вплине.

У твоїй конфігурації двоканальний режим не вийде - там потрібно, щоб була однакова кількість памяті на кожному каналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Описание © Intel

Ещё:

"Flex Memory — технология, появившаяся еще у i915, но теперь, с выходом i965, получившая новое наполнение. Отныне она позволяет осуществлять двухканальную адресацию памяти даже при неравномерном заполнении слотов, относящихся к разным каналам: чередующаяся адресация, которая помогает ускорить обычный доступ в память, выполняется для объема памяти, равного удвоенному объему меньшего из модулей(пар модулей), а остаток большего из модулей(пар модулей) адресуется линейно. Таким образом, для полноскоростного двухканального доступа к [части] памяти теперь не требуется соблюдать суммарное равенство объемов в каждом из каналов."

© ixbt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Описание © Intel

Ещё:

"Flex Memory — технология, появившаяся еще у i915, но теперь, с выходом i965, получившая новое наполнение. Отныне она позволяет осуществлять двухканальную адресацию памяти даже при неравномерном заполнении слотов, относящихся к разным каналам: чередующаяся адресация, которая помогает ускорить обычный доступ в память, выполняется для объема памяти, равного удвоенному объему меньшего из модулей(пар модулей), а остаток большего из модулей(пар модулей) адресуется линейно. Таким образом, для полноскоростного двухканального доступа к [части] памяти теперь не требуется соблюдать суммарное равенство объемов в каждом из каналов."

© ixbt

в мене АМД

Можливо ще у когось була така практика?

Дуже хочу почути відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене АМДМожливо ще у когось була така практика?Дуже хочу почути відповіді
вот тобі на АМD .post-533-1278358298,95_thumb.jpgpost-533-1278358483,13_thumb.jpg

ps.ціна такого процесора біля 50$. :unsure::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене АМДМожливо ще у когось була така практика?Дуже хочу почути відповіді
вот тобі на АМD .post-533-1278358298,95_thumb.jpgpost-533-1278358483,13_thumb.jpg

там ддр2 а у мене ддр3, то нічого не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контролер пам'яті в строєний в процесор , має буди однаково на двох типах пам'яті. 

в мене Athlon X3 розлочений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив не заморочуватись тим двоканальним режимом. Він суттєво ні на що не вплине.

А сам пробував? Я б радив заморочитись.В одноканалці продуктивність пам"яті 5,9 в дуалі-7,4. Перевірив на своїй комплектації(Phenom IIx4 B25 +2x2Gb DDR3).Дуал дає досить серйозний приріст. Але пам"ять на атлонах повинна бути одинакова на обох каналах,не важно,модулі DDR2 чи модулі DDR3 підтримуються твоєю мамкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо дуала наведу приклад: на зупинці стоїть багато пасажирів, підїжає тролейбус відкриваються одні двері і весь народ валить через них, відповідно будуть довше часу заходити в салон тролейбуса. Тепер аналогічна ситуація тільки в тролейбусі відкриваються двоє дверей (во тут і перевага двохканального режиму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а трьох канальний режим (в Інтела) це тролейбус гармошка  :rolleyes:, якби так вирішувались проблеми з ПСП ,то вже були би і десяти канальні режими, реально приріст від двох канального режиму на рівні 2-5 процентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім запускаєте якесь збочення від децлософта і воно кладе на лопатки і ваш двоканальний режим, і ваш стопіццотядерний компютер і т. д., тому що написане через величезну дупу.)

Ну і тево. Взагалі-то саме вузьке місце в компьютері - далеко не память. Це ніби як заморочуватись збільшенням обертового моменту на 5%, коли у тебе колеса квадратні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо колеса у нього не квадратні.

Колись в на І865РЕ я багато експериментував з пам"яттю в дуалі, приріст є 4-8%,так чому б не скористатися дармовими ресурсами?

Ось стаття, яка дає більш менш зрозуміти про приріст обчислювальної потужності двохканального режиму: http://www.overclockers.ru/lab/15626.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...