Перейти до змісту

Продам стеллаж


Kubik

Рекомендовані повідомлення

Дуже файний стелаж!:)

віддам не дорого, в добрі руки.

- 6 метровых секций (сборно-розборные) 1м 64см в высоту, полки с ограничителями, ценникодержатели, перфорированные задние стенки с вешаками под товар, может быть двусторонним или россоеденненным на сколько угодно частей. Отлично смотрится где угодно, может использоватся как для хранения запчастей в гараже так и для торговли продуктами или шмотками в магазине.

Цена: 6000грн. (торг)

post-3625-1278150667,26_thumb.jpg

post-3625-1278150892,77_thumb.jpg

post-3625-1278150964,9_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5400

Одну секцію за 800 можна????

нажаль ні, продається весь в комплексі. Справа в тому, що 6 секцій стелажа має 7 ніг, а одна секція окремо повинна мати дві, тож якщо я продам одну секцію з двома ногами - лишиться п`ять з 5ма, тобто одної буде бракувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5400

Одну секцію за 800 можна????

нажаль ні, продається весь в комплексі. Справа в тому, що 6 секцій стелажа має 7 ніг, а одна секція окремо повинна мати дві, тож якщо я продам одну секцію з двома ногами - лишиться п`ять з 5ма, тобто одної буде бракувати.

Я це все знаю.

А дві ноги і два набори секцій за 1500?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі можна, але за 1700 (або 1500, якщо приїдете за ними у Камінь-Каширський)

лишіть свій телефон, деталі обсудим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

впринципі можна, але за 1700 (або 1500, якщо приїдете за ними у Камінь-Каширський)

лишіть свій телефон, деталі обсудим.

Стелаж ще не проданий? Лишіть телефон для контакту в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, якщо потрібно, висоту стелажа можна змінити у вищу сторону, замовивши надстаку ноги та додаткову секцію стінки у виробника(ціна питання, при піднятті на 30см. на всі 6 секцій орієнтовно - 500грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна річ - в гараж, для запчастин та інструментів - і функціонально і красиво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 6 місяців потому...

Новий сезон розпочинається і стелаж чекає на новго власника. Ціна обговорєються з насправді зацікавленими покупцями і не по частинам а відразу весь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...