Перейти до змісту

От б...дь суки, пройти не можна!


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба обматюкава журналістів. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Перед початком засідання уряду міністр проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича.

"От блядь суки, пройти не можна !" - сказав голосно Яцуба у бік журналістів.

Нагадаємо, що Яцуба не вперше застосовує кріпке слівце на людях.

У березні під час відвідання будівництва термінала аеропорту у Львові міністр висловив незадоволення тим, що робота йде повільно: "Развели здесь быковство! Чтоб этого больше не было! Потому что разгон выше будет жестче!".

http://gazeta.ua/index.php?id=345292

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба обматюкава журналістів. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Перед початком засідання уряду міністр проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича.

"От блядь суки, пройти не можна !" - сказав голосно Яцуба у бік журналістів.

Нагадаємо, що Яцуба не вперше застосовує кріпке слівце на людях.

У березні під час відвідання будівництва термінала аеропорту у Львові міністр висловив незадоволення тим, що робота йде повільно: "Развели здесь быковство! Чтоб этого больше не было! Потому что разгон выше будет жестче!".

http://gazeta.ua/index.php?id=345292

журналістів можна, зазвичай вони пруть внаглу і пройти не можна, то їхня робота - не візьмеш інтерв'ю не получиш зарплати - то вони і викручуються як можуть

нецензур:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яцуба не ображав журналістів, - спростування

Інформація Інтернет-ресурсу щодо міністра регіонального розвитку та будівництва України Володимира Яцуби, який начебто обматюкав журналістів, не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду.

«Міністр Володимир Яцуба дійсно намагався пройти до залу засідань Уряду в той час, коли журналісти записували коментар з іншим членом Уряду, однак він ввічливо попросив журналістів дати змогу пройти», - йдеться у повідомленні.

«Я попросив журналістів дати змогу пройти до залу і не більше того. Мені шкода, що цей інцидент викривили і подали у тому вигляді, який компрометує мене в першу чергу як людину, і вже потім як чиновника, політика. Думаю, той, хто хотів зробити на моєму імені сенсацію, не думаючи, зробив прикру помилку. Це на його совісті», - прокоментував міністр. Він також додав, що в цей момент позаду нього проходив віце-прем’єр-міністр Віктор Тихонов, який підтвердив, що Володимир Яцуба не ображав журналістів.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 червня, кореспондент Gazeta.ua заявив, що перед початком засідання уряду міністр проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича.

джерело

Ніхто нікого не ображав, це все вигадки журналюг. Яцуба - це чемний міністр!

От б...дь с.у.к.а, розсмішив! m0132.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попросив журналістів дати змогу пройти до залу і не більше того

Вєжліво, кстаті, а то хулє оні, ссукі, тут тусуюцца!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...