Перейти до змісту

БОГ як він виглядає?


Рекомендовані повідомлення

В біблії сказано, що БОГ сотворив людину як подібну до себе. У церквах його малюють як старшого чоловіка, котрий перебуває на небесах. Хотілося б почути думки, хто як собі представляє Бога, як він виглядає, його структура, де він знаходиться, як проходить його життя, чим він постійно займається (його функції та завдання, життєві пріоритети)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бог є дух", - Івана 1:18; 4:24.

Він ніяк не виглядає. Гра на вірі - це аццкі прибутковий бізнес, який дає широченні матеріальні багатства і владу. Називається цей бізнес "релігія". От візуалізація і матеріалізація невізуального і нематеріального, зокрема образи Бога - якраз і я частиною цього бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сотворить человека по образу и подобию Своему - это замысел всего творения Божьего.

Человечество - это только образ Божий, но не Его подобие.

Образ - это внешнее сходство с Богом, и человек его имеет в том, что Бог наделил человека способностью мыслить и познавать окружающий мир, и через это приходить в совершенство, то есть в подобие Бога.

Подобие - это суть. Через познание сущности человек познает Бога и приходит в Его совершенство.

Творение будет продолжаться до тех пор, пока Бог в этом мире не родит себе сынов Божьих, которые явят на земле Божие совершенство и тем самым исполнят слово Божие.

Христос - это начало.

Церковь достигшая совершенство - это конец мира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біблії сказано, що БОГ сотворив людину як подібну до себе. У церквах його малюють як старшого чоловіка, котрий перебуває на небесах. Хотілося б почути думки, хто як собі представляє Бога, як він виглядає, його структура, де він знаходиться, як проходить його життя, чим він постійно займається (його функції та завдання, життєві пріоритети)

Читайте Біблію щодня, від Буття до Відкриття, і все стане зрозуміло!

У церквах його малюють як старшого чоловіка, котрий перебуває на небесах.

"Бога не бачив ніколи ніхто". (1-е Iвана 4:12)

"Коли молитеся, говоріть: Отче наш, що є на небесах! ". (Вiд Луки 11:2)

"Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись". (Вiд Iвана 4:24)

"А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви"! (1-е Iвана 1:5)

"Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов! (1-е Iвана 4:8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте Біблію щодня, від Буття до Відкриття, і все стане зрозуміло!

Кажете все зрозуміло стане ?

ну от якщо ви все прочитали, то дайте відповідь будьласка на декілька запитань.

1. чому в писанії не висвітленно факт існування доісторичних тварин - динозаври і тд?

2. в Адама и Єви було 2 сина, з котрих залишився один ( як написано), "і він пішов, і розплодився по світу"

уточніть будь ласка ЯК ? ))).

3. для чого було створено трилліарди зірок галактик і тд.? якщо було створено тільки "наш" світ,

я розумію що ви зараз почнете на мене наїжджати, що мовля от не вірить і тд.

я ВІРЮ, тільки ВІРА у мене своя ). А Ви будь ласка розтлумачте іншим як ви бачите відповіді на ці питання ), а далі поговоримо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прежде всего Бог это личность.Он может быть проявленным,а может быть и не проявленным.Бог может себе позволить выглядеть как угодно.А точнее,Он принимает разные формы,в зависимости от обстоятельств или миссии,которую нужно выполнить(воплощения,експансии или аватары).Так же как мы подбираем одежду согласно деятельности(на работу в костюмчике,на пляж в плавках,на ремонт в спецовке,на стройку в каске и т.д.)Если попросим описать нас людей которые с нами только лишь играют в футбол,то они так и опишут-спортивные трусы,гетры,бутсы,футболка,ездит на велике; а те кто с нами работает не согласятся,скажут-костюм,белая рубашка,галстук,туфли,очки,ездит на машине.

Естественно существует изначальная форма Бога.Но смысла ее описывать не вижу(желающие могут найти ее описание в альтернативных Библии писаниях),ведь сразу же посыпятся реплики типа-А ты докажи!;А ты видел?;А кто видел?;А это все чухня,развод и сшибание бабла!;и т.п.

Окружающая нас природа(леса,реки,горы и т.д.)-это тоже одна из форм Бога.

ЗЫ:Придумывать как выглядит Бог не нужно.Потому как мы будем вписывать его в свои рамки.Но нужно знать как он выглядит.Ибо это знание усилит качество нашей к нему молитвы.

ЗЗЫ:готов поддерживать культурное обсуждение сего вопроса в любой плоскости и в любой традиции.

Провокаторов и фанатиков просьба не беспокоить,сцедите яд. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте Біблію щодня, від Буття до Відкриття, і все стане зрозуміло!

Кажете все зрозуміло стане ?

ну от якщо ви все прочитали, то дайте відповідь будьласка на декілька запитань.

1. чому в писанії не висвітленно факт існування доісторичних тварин - динозаври і тд?

2. в Адама и Єви було 2 сина, з котрих залишився один ( як написано), "і він пішов, і розплодився по світу"

уточніть будь ласка ЯК ? ))).

3. для чого було створено трилліарди зірок галактик і тд.? якщо було створено тільки "наш" світ,

я розумію що ви зараз почнете на мене наїжджати, що мовля от не вірить і тд.

я ВІРЮ, тільки ВІРА у мене своя ). А Ви будь ласка розтлумачте іншим як ви бачите відповіді на ці питання ), а далі поговоримо

Тема про нестиковки в біблії уже є. Пишіть туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...