Перейти до змісту

Хто грає на оффі в ВоВ?


Chopa

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. В вільний час вечерком люблю позавісати в ВоВі) Граюсь на Руоффі, бо піратки чесно кажучи нічим не приваблюють

Реалм Азурегос - Орда.

Пишіть хто де грає.

Якщо хтось хоче почати грати на руоффі, можу дати вам Запрошення( прокачка в 3 рази швидша. бонуси всякі, якщо не помиляюсь додатковий місяць гри якщо виконаєте деякі умови). Допоможу все налагодити і звичайно буду помагати в самій грі чим зможу)

Або може хтось хоче до нас на сервер - робіть трансфер) зі мною ще грає 4 моїх друга) Пишіть якщо будуть якісь ідейки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Луцька ми) Галакронд нє) там не весело) вот на Свежеватель би) але не хочеться грошей вкидувати лишніх в гру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на СД валив з релізу руофа ...

зараз переїхали на РФ, і чесно кажучи в 100500 раз покручє і повєсєлєй ..

З.І.

РФ-Орда

Гордунні-альянз

З.З.І.

2 чара мають титул Сын Орды!

вонна пивипи ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПВП - та запросто) якшо не побоявся дісц пріста) Ладно, це таке. Я так бачу тут одні ординці) Може то реально зробити трансфер на один сервер? Зараз думаємо з друзями теж трансферити чи ні - або СД або РФ... Більше схиляємось до РФ бо новий сервер і тд і тп)

Хтось голду продає магазинам? чи в чаті торгує нею? продавав пару раз на поповнення, але зараз чесно кажучи клієнтури немає взагалі( продавав магазинам, в чат не писав бо стрьомно) Може хтось має кращий досвід буду радий послухати поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оптімальний варіант - куплять тайм карти, і продавать їх на форумах ...

якшо вже так задротить ...

ну або собі поповняти аккаунт!

З.І.

я живу в дуротарі ... і якшо не на БГ ... то дуелюсь зі всіма підрят ...

діс пріст, якій мене порве має бути фулл розгнєваний, з т2 пухой і 1400-1500 рєса ... ну і рєфлєкт шилдом ...

+дуель це ж не арєна ... інжа затащіть 100%

скінь ссилко в арморі =)

ЙА злой чувак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, я не про покупку голдів) Навпаки зараз її дівати нема куди - вот і думаю куди б її спихнути з користю для себе)

ТИК

Правда я більше пвешу чим пвпшусь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пве настількі унило шо мені не цікаво навіть =)

З.І.

маю мувіків пару з старого БК контенту ... заливать в ютуб ?

донабор

заливаю калєсгоса, якшо понравицця, заллю ше шось цікаве =

донабор2

виклав сюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

переїхали вдвох з другом(магом) на РФ Орду. Нік Чопыч. Скажи свій нік - добавлю в френди. Якшо цікавить пвп - можемо побігати на арені. Або стукни в асю 475-247-878 поговорим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...