Перейти до змісту

Декоративний бетонний забор


paviva

Рекомендовані повідомлення

Хочу поставити паркан на кутовій ділянці. Порахував вартість, зупинився на декоративному бетонному заборі. Як оптимальний по ціні та якості. Цікавить думка інших. Чи правельний вибір я зробив. Можливо він має більше мінусів ніж плюсів, чи є інші варіант? Зупинився на виробникові в с. Великі Омеляники. Та фірма працює давно, робить, здається, акуратно. Хто що знає, що порекомендує? Яким типом фасадноъ фарби краще фарбувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, мені ці паркани не подобаються......... стійка асоціація з кладовищенськими загорожами....

ну і - так сказати недоліки )))):

- як показала (сусід поставив 2 роки назад)практика були лопнувші дві секції, один раз заїхав мопед, другий щось кинули чи вдарили;

- місцями почали викришуватись бетонні секції, особливо в тонких місцях, так званих "балесинах";

- потреба в періодичному фарбуванні, причому кожне наступне не придає привабливості ))));

- ну і мабуть саме головне, що при наявності (якщо реально щось найдеться гарне, бо в даний час нічого толкового не зустрічав)більш-менш нормально фасаду - всередині отримуєш бетонну стіну.....

ось так от.....

і взагалі, перш ніж робити паркан - подумай, чи він має бути глухим, відкритим, чи комбінованим....

можеш звернути увагу на парканні блоки, бачив непоганий глухий паркан з рядової цегли, можна провести комбінацію цегли+дерево (необрізна доска замість штахет), та взагалі.. варіантів дуже багато........ і взагалі - багато залежить від того, як, і з чого в тебе ростуть руки. ну і як з часом......

а бетонні паркани - то як на мене вже пережиток, і навіть не бюджетний варіант....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я погоджуюсь, що мурований паркан з цегли чи блоків набагато ліпше. Це коли його не багато, то можна і розкошелитись. А так потрібно близько 60 метрів. Якщо порахувати ціну фундаменту, матеріалу, муляру заплатити, + глуха стіна не виглядає привабливо, її потрібно заповнити, то вийде дуже велика сума. На метал взагалі ціни космічні. Дерево, потрібно кожні 2-3 роки фарбувати. Пінотекс не спасе, лише 2 сезони гарно виглядає, далі знову потрібно лакувати.

Не розумію, чому потрібно часто фарбувати бетон? Гадаю сучасні фасадні фарби не погані, будинки ж роками стоять. Поки бачу єдиний мінус бетонних парканів - слабка міцність. Але від мопеда і, як жуть, "з ноги" штахетник також поламається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...