Перейти до змісту

хочу новий комп купить


Рекомендовані повідомлення

Покищо я точно вирішив, шо буду собі брати проц AMD Socket AM2 Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ box, мамку ASUS Socket AM2 M2N-E і 1Гіг опери. А далі ше думаю....

2 Mi$h@,

Якщо вже материнку і поцесор купив,а комп не планується розгонятися ,то це можна й не читати,

але питання нехватки мощности може винукнути дуже скоро,ну і з економити яку сотк у .е. можна.

1.Всі процесори, проще говоря, розливаються з одної бочки,і всі Athlon 64 мають предел чатот 2800-2900 мгц, а без піднятя папруги гоняться до 2400 -2500 мгц, на боксовому кулері.

можна взяти Athlon 64 х2 3600+ 2000 мгц ,різниця по грошах між Athlon 64 X2 4200+ 2200 мгц

приблизно 60$, а компенсувати 200 мгц частоти може може даже сама дешева материнка.

А якщо тобі нах не нужна двухядернісьть ,тоєсть комп ігровий і любима ігра не називаєть 3Дмарк 2006

то можна купити Athlon 64 3200+ 2000 мгц, єкономія більше 115 у.е.

2.Про материнку .За те що материнська плата носить горде імя ASUS ми користувачі переплачуемо

20-35 доларів, і незавжди це підтверджується якістю,

почитати про ASUS AM2 M2N-Е і способностІ її до розгону можна почитати

ТУТ І ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
дякую всім за реальну допомогу з описом того чи іншого компонента :P:P

а особливо за глибокі філософські поради, тіпа: "Інтел гавно" і т.п. Попрошу більш не писати необгрунтованих думок

Покищо я точно вирішив, шо буду собі брати проц AMD Socket AM2 Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ box, мамку ASUS Socket AM2 M2N-E і 1Гіг опери. А далі ше думаю....

с такими запросами тебе на видеокарте возможно придется економить.. а это не есть гуд для домашнего компа..

определись с видахой сначала..

зы

с гигом оперы согласен..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але питання нехватки мощности може винукнути дуже скоро,ну і з економити яку сотк у .е. можна.

мощности для чего ему надо? :P комп же домой берется..

на счет экономии - согласен: зря можно потратить сотку, которую в видео + оперативку можна докинуть, что для "игрового" компа более оптимально будет..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mi$h@,

Якщо вже материнку і поцесор купив,а комп не планується розгонятися ,то це можна й не читати,

але питання нехватки мощности може винукнути дуже скоро,ну і з економити яку сотк у .е. можна.

1.Всі процесори, проще говоря, розливаються з одної бочки,і всі Athlon 64 мають предел чатот 2800-2900 мгц, а без піднятя папруги гоняться до 2400 -2500 мгц, на боксовому кулері.

можна взяти Athlon 64 х2 3600+ 2000 мгц ,різниця по грошах між Athlon 64 X2 4200+ 2200 мгц

приблизно 60$, а компенсувати 200 мгц частоти може може даже сама дешева материнка.

А якщо тобі нах не нужна двухядернісьть ,тоєсть комп ігровий і любима ігра не називаєть 3Дмарк 2006

то можна купити Athlon 64 3200+ 2000 мгц, єкономія більше 115 у.е.

2.Про материнку .За те що материнська плата носить горде імя ASUS ми користувачі переплачуемо

20-35 доларів, і незавжди це підтверджується якістю,

почитати про ASUS AM2 M2N-Е і способностІ її до розгону можна почитати

ТУТ І ТУТ

В мого знайомого материнка ASUS AM2 M2N-Е. Цей дядько не ламєр, теж багацько читав і розпитував, і вибрав найоптимальніший для нього варіант. Так от, на рахунок розгону: він все-таки розігнав проца (тікі не пам`ятаю до якої саме частоти, потім спитаю) і в нього проблем з цим не було. А купляти Athlon 64 х2 3600+ 2000 мгц... ну, не знаю...

Дякую за цінну інфу, але материнку я, мабуть, буду цю купляти...

Щодо $, то може вийде і більше $1500, але ладно вже...

А що до відяхи, то як вам ATI Radeon X1800GTO (SAPPIRE)? І чи підійде вона до моєї материнки?

Core 2 Duo - нє-а :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо $, то може вийде і більше $1500, але ладно вже...

А що до відяхи, то як вам ATI Radeon X1800GTO (SAPPIRE)? І чи підійде вона до моєї материнки?

До твоєї мамки підійдуть всі відяхі на PCI-E, а з таким бюджетом 1800GTO якось не дивиться (це прямий конкурент 7600GT, як по ціні, так і по швидкодії)! Тобі слід придивитися до чогось на основі 7950GT, яка коштує ~315-340$. Ось тут можна подивитись міні тест таких відеокарт! Така відяха буде якраз відповідати тій системі, яку ти задумав зібрати, та й купити її в нас не є великою проблемою! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вискажу пару мислей по поводу відіокарт,кажу зразу це IMHO - In My Humble Opinion !

Так що сильно не пінайте .

Купувати зараз дорогі відіокарти просто не вигідно.В 2007році виходить Віста ,і тільки там буде підтримка ДХ10,карт які підтримують ДХ10 ,реально немає ,GF8800 не всчет ,за дороговизни і банального отсутствія.АТІ планує випусти такі карточкі тільки під весну,реально карточкі за 150-300$

з підтримкою ДХ10,появляться весною.і всі ДХ9 карточки втратять привабливість,ну і ціну ,і її

продати можна буде за сотку баксів ,хоть сьогодні вона буде стоїти 350 .я би порадив зараз купити не

сильно дорогу відяху ,а щось типу GeForce 7600GS Club-3D 256M GDDRII- 125$,

GeForce 7300GT - 100$, ATI Radeon X1300XT -100$,ATI Radeon X1650Pro EAX1650Pro -125$,А весною

помінять на хорошу ДХ10 відяху.Якби я вибирав зараз відео то так би і зробив,але свою GeForce 7600GT купував ще літом.:D

PS. Що таке ДХ10 ,приблизно, можно побачити в Tomb Raider :Legend,там є опція next generetion,

картинка змінюєть сильно ,но тормоза жуткі.

PS2.Першу ігру під DX-10 ,продовження FAR CRY, CRYSIS обіщають на початку 2007 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекай трішки... Найкраще купляти після Нового Року... там і ціни впадуть і нове щось вийде! Окрім того новий комп забере багато часу, а там сесія на носі, та ще й новорічні свята, під чяс яких потрібно звонити друзям і йти з ними десь на пиво :) . Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вискажу пару мислей по поводу відіокарт,кажу зразу це IMHO - In My Humble Opinion !

Так що сильно не пінайте .

Купувати зараз дорогі відіокарти просто не вигідно.В 2007році виходить Віста ,і тільки там буде підтримка ДХ10,карт які підтримують ДХ10 ,реально немає ,GF8800 не всчет ,за дороговизни і банального отсутствія.АТІ планує випусти такі карточкі тільки під весну,реально карточкі за 150-300$

з підтримкою ДХ10,появляться весною.і всі ДХ9 карточки втратять привабливість,ну і ціну ,і її

продати можна буде за сотку баксів ,хоть сьогодні вона буде стоїти 350 .я би порадив зараз купити не

сильно дорогу відяху ,а щось типу GeForce 7600GS Club-3D 256M GDDRII- 125$,

GeForce 7300GT - 100$, ATI Radeon X1300XT -100$,ATI Radeon X1650Pro EAX1650Pro -125$,А весною

помінять на хорошу ДХ10 відяху.Якби я вибирав зараз відео то так би і зробив,але свою GeForce 7600GT купував ще літом.;)

PS. Що таке ДХ10 ,приблизно, можно побачити в Tomb Raider :Legend,там є опція next generetion,

картинка змінюєть сильно ,но тормоза жуткі.

PS2.Першу ігру під DX-10 ,продовження FAR CRY, CRYSIS обіщають на початку 2007 року.

http://www.ixbt.com/news/all/index.shtml?07/47/03 - :unsure: а ти звідки взнав про вищесказане?

вже так набридло в неті читати про всяку цю байду.... взяв би і купив би зразу, але треба ж вибрати, попитати обізнаних.... а ше сесія скоро, і Новий Рік треба якось відсвяткувати.... БЛІН! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote

а ти звідки взнав про вищесказане?

вже так набридло в неті читати про всяку цю байду.... взяв би і купив би зразу, але треба ж вибрати, попитати обізнаних.... а ше сесія скоро, і Новий Рік треба якось відсвяткувати.... БЛІН! :bayan:

Прото цікавлюся залізачними і компютерними новиними. :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.... не вдалося мені купити комп до Нового Року :( ..... Ну нічо.

Дякую всім за відгуки і поради!

Вітаю всіх з Новим Роком! Бажаю, щоб він був в 20 гігабайт кращий за минулий!

і бажаю не напиватися до симвла 2007 року!:blink: хоча..... прийдеться, мабуть:P)))

З НОВИМ РОКОМ!!!!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

так... всім привіт! I'm back:)

затянулась вона (покупка):). Комп майже купив (накінець-то!!!!!!!!!), лишились деякі деталі

порадьте, якої фірми брати ATI Radeon X1950XT:

MSI, Sapphire чи ше там якісь...

і блок живлення...

і ше лишаться колонки і все!:)

чекаю відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ти неповністю висвітлив питання. Немішало б вказати яка в тебе мамка і процесор. І чому саме Radeon, a не GeForce???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ти неповністю висвітлив питання. Немішало б вказати яка в тебе мамка і процесор. І чому саме Radeon, a не GeForce???

Asus M2N-E

AMD Athlon 64 X2 4200+

Radeon стопудово, хай вибачають прихильники GeForce, але тут питання одне: якої фірми і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если еще компище не купил, то вот пару соображений:

Позырь по этому, может что и подойдет по вкусу:

Видяха His конечно, ну или Sapphire, тока не бери Club-3D.

БЖ лутше чифтек где-то 360-410ватт (дороговато правда, но вольтаж стабильный и тихий), или гемберд 450ватт (дешевый, мощный но в разнос вольтаж, зато тихий и дешевый).

Колонки мне очень нраваться Логитечь (звучание просто обалдеть, етсть 2.1 и 5.1 версии, дизайн тоже класный) или Креативе (колонки построже, но дешевле).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видяха His конечно, ну или Sapphire, тока не бери Club-3D.

А в чому різниця, не підкажеш? Чи тобі просто не відомо, що практично всі відеоплати виготовляються на замовлення ATI на одній (чи кількох) фабриці, тільки на текстоліті різного кольору, кому який треба. А вже потім вендори ставлять свої системи охолодження і ліплять стікери зі своїми логотипами. Тобто різниця не стільки в бренді (наприклад Sapphire чи Club-3D), скільки в партії випуску і удачному виборі екземпляру.

гемберд
краще вже тоді гемБРЕД
Логитечь

яка-яка "течь"?

Креативе

одним словом, читаємо правила: "писати мовою оригіналу, наприклад не "джифорс", а GeForce"

Псобливо це стосується випадків, коли не впевнений в правильному написанні.

Поки що попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому різниця, не підкажеш? Чи тобі просто не відомо, що практично всі відеоплати виготовляються на замовлення ATI на одній (чи кількох) фабриці, тільки на текстоліті різного кольору, кому який треба. А вже потім вендори ставлять свої системи охолодження і ліплять стікери зі своїми логотипами. Тобто різниця не стільки в бренді (наприклад Sapphire чи Club-3D), скільки в партії випуску і удачному виборі екземпляру.

Категорически не согласен. Первое что всплывает на уме это:

MSI NX6600 Diamond 400/800, c разгонным потенциалом 485/1210 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, бувають випадки, коли вендори випускають плати зі своїм дизайном PCB. Але, не скільки я знаю, це стосується тільки плат на чіпах Nvidia, а ATI такі речі вендорам не дозволяє, всі плати з чіпами АТІ зроблені по референсному дизайну.

По-друге, на замовлення деяких вендорів АТІ виготовляє плати зі специфічними чіпами пам'яті, швидшими ніж референсні. Але такі плати зазвичай випускається як особлива серія (наприклад Golden Sample в Gainward або TOP в ASUS) і їх легко відрізнити від інших. Чи не саме це означає слово Diamond в назві тієї плати, про яку ти говориш?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...