Перейти до змісту

Наживка для рибалки


NSL

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Порадьте для початківця рецепти тіста для рибалки.

Як правильно готувати, що додавати.

буду дуже вдячний.

Опубліковано

Порадьте для початківця рецепти тіста для рибалки.

Як правильно готувати, що додавати.

буду дуже вдячний.

Уточни, що ти розумієш під словом "тісто" ?

Як самий простий рецепт - береш манку заливаєш водою і вимішуєш до консистенції густого тіста - чекаєш 20 хв - дивишся чи треба добавити ще води чи манки, - прутиком намотуєш на гачок - хороший варіант на плотву

Якщо брати з муки (різної) - то там розбіжність ого-го від прикормок - до виготовлення бойлів

Опубліковано

Компоненти та барвники

У горохову мастирку додається мед. Мед - дарунок квітів самої матінки-природи. Цей природний продукт є гарним в'язким компонентом мастиркі і одночасно ароматизованою смаковою добавкою. Мед, доданий у мастирку, - натуральний консервант і необхідний при тривалому її зберіганні. Одночасно з медом для приготування мастиркі використовується і цукор як легка смакова насолода. Взагалі солодощі та ароматизатори додаються в мастирку дуже обережно, адже нюх у деяких риб, наприклад ляща і карася, просто феноменальні, і застосування великих доз солодощів і ароматизаторів може відлякати рибу, і з риболовлі ви повернетеся зі смішним уловом або взагалі ні з чим. Харчовий барвник - дуже потрібний компонент при виготовленні мастиркі. У всіх випадках приготування горохової мастиркі використовується харчовий барвник (порошок помаранчевого кольору), тому що риба небайдужа до жовтого кольору мастиркі. Але барвник необхідно використовувати акуратно і в розумних дозах, інакше колір мастиркі може вийти занадто «отруйним», а це позначиться на улові. Самий оптимальний колір для мастиркі - жовто-золотистий, можливий колір з ледве помітним м'яким відтінком оранжевого кольору. Натуральна рослинна олія також додається в мастирку й надає їй свій аромат. Манна крупа і пшеничний крохмаль необхідні як в'яжучі, клейові додатки.

Приготування

Спочатку горох потрібно перебрати, горошини з чернотою і зелені викидаються. Перебраний горох (200 грамів) висипається в алюмінієву каструлю і ретельно промивається холодною водою, осад зливається, а горох заливається чистою холодною водою і на дві години залишається для замочування. Після двох годин замочування горох повинен бути покритий водою трохи більше, ніж на півтора пальця товщиною. Якщо води більше - злийте, менше - додайте. Каструлю з горохом ставимо на середній вогонь, чекаємо, поки вода закипить, а потім зменшуємо вогонь, нещільно прикриваємо каструлю кришкою і продовжуємо процес варіння. Під час разварювання гороху утворюється піна, яка з часом поступово зникає. Горох періодично розмішувати ложкою. Коли горох майже разварітся, то стає м'яким, легко раздавлівается пальцями. Тепер кришку каструлі відкривається, щоб вода швидше випаровується. Уваріваем горох до однорідної в'язкої маси (води поверх гороху більше немає), металевої толкушкою (господині використовують таку для розминання картоплі) розминайте масу в каструлі. Додаємо одну чайну ложку (з верхом) цукру, одну чайну ложку меду (потрібно використовувати тільки високоякісний мед) і харчовий барвник. Маса постійно перемішуються (в цей час не рекомендуємо відходити від плити - горохова мастирка може підгоріти). Коли горохова маса починає плавно, як би з натугою випускати з себе гарячий пар, саме час знімати каструлю з вогню. Ставимо каструлю на табуретку, попередньо накрити кухонним рушником, манна крупа та борошно заздалегідь насипають в просторі ємності, з яких їх легко черпати рукою. Беремо дві жмені манної крупи і одну жменю борошна, рівномірно, шар за шаром висипати у каструлю і швидко перемішувати ложкою. Після чого точно так само, шар за шаром, висипати ще по жмені манної крупи і борошна та дерев'яною толкушкою ретельно і швидко (щоб не впала температура) перемішуємо і товчем мастирку, додаючи ложку рослинної олії. Потім виймаєм з каструлі гарячого коржика, формуємо з нього кулі (розмір кулі залежить від того, з якою снастю ви плануєте йти на рибалку) і складаємо їх в емальовані або пластмасові харчові ємності. Рослинною олією злегка змащуєм долоні рук і кожен шар мастиркі «обласкуємо» плівкою з рослинної олії, перемішуємо, розминаємо в руках, знову формуємо кулі і залишаємо їх остигати. По мірі остигання кулі треба перевертати, щоб у місцях їх зіткнення з ємністю не утворювався конденсат і на мастирці не з'являлися мокрі плями (з цією метою на дно ємності попередньо можна покласти чисту, суху ситцеву тканину).

Також сусід додає пару крапель валідолу...

Опубліковано

доречі, наживки - тваринного походження - черви, опарищі, подьонки...

насадки - рослинні - мастирка, перловка, горох, каші...

  • 2 року потому...
Опубліковано

"Навіщо Гугьль, якщо є Борда!"

Поділіться своїми рецептами мастирки. Хто безпосередньо сам робив. Сам роблю два (стандартні): горохова мука+манка, і варіння гороху не меленого (вищезазначений).

Додавати можна багато чого, а от хто конкретно ЩО добавляє.

Опубліковано

А я добавляв ваніль, часник.

Сьогдні зварив по рецепту манка+кукурудзяне борошно. Вийшла зам"яка як на пружину, на гачок була б якраз. Добавив трохи муки, прикормки на карпа і в морозильну камеру.

Горох буду варити ввечері. Ото смороду буде :0161:

Опубліковано

А я добавляв ваніль, часник.

Сьогдні зварив по рецепту манка+кукурудзяне борошно. Вийшла зам"яка як на пружину, на гачок була б якраз. Добавив трохи муки, прикормки на карпа і в морозильну камеру.

Горох буду варити ввечері. Ото смороду буде :0161:

Візьми ще зерна коноплі завари, ще запашку добавить=) А куди збираєшся їхати рибалити?

Прикормка конопляна.

Ще не вирішили. Можливо Чаруків, а можливо і в Линів. Коритниця - тоже як варіант.

Опубліковано

Рибалки, підскажіть, соду в горох щоб краще розварився додавати відразу чи в процесі варіння? Раніше варив - не додавав соду.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...